Natalia Siwiec

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski

"Kurczę, ale wyszczuplał!"

Natalia Siwiec zachwyca w bikini! Fani patrzą na jej męża. Nie dowierzają

2023-01-09 20:25

Natalia Siwiec (40 l.) raczy fanów widokami z Kostaryki. Zdjęcie, do którego zapozowała z mężem, wyjątkowo przypadło im do gustu. Nic dziwnego, modelka zachwyca smukłą sylwetką, a Mariusz Raduszewski (45 l.) nową wersją siebie! ""Kurczę, ale wyszczuplał!" - piszą internauci.

Obserwując Natalię Siwiec w social mediach, można rzec, że wiedzie życie jak z bajki. Odkąd przeniosła się z rodziną do Meksyku, publikuje zdjęcia pięknych krajobrazów, stale podróżując i zwiedzając kolejne, egzotyczne zakątki świata. Aktualnie, po spędzonych świętach w Nowym Jorku, których nie planowała, odkrywa Kostarykę, zachwycając ujęciami w strojach kąpielowych. Internauci zwrócili jednak uwagę na jej męża...

Natalia Siwiec zachwyca w bikini! Fani patrzą na jej męża. Nie dowierzają

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego zapozowała z Mariuszem Raduszewskim. Zakochani wymieniają się czułościami na tle pięknego zachodu słońca. I choć zazwyczaj to modelka w bikini przyciąga główną uwagę, tym razem komplementy na swój temat mógł przeczytać jej ukochany. 

- Kurczę, ale mąż wyszczuplał!

- Ale pni mąż zrzucił! Jakąś szczególną dietę stosował, odmłodniał od razu.

- Z tego męża to została połowa. Szczypiorek się z niego zrobił - żartowali niektórzy.

Faktycznie, widać ewidentnie, że nowe otoczenie, w jakim żyją od jakiegoś czasu, sprzyja Mariuszowi. Być może zaczął korzystać z dietetycznych porad żony, która, jak wiemy, od wielu lat nie je mięsa, ale przede wszystkim spożywa mniejsze porcje każdego posiłku. Co więcej, regularnie ćwiczy, dzięki czemu może pochwalić się umięśnionym brzuchem.

Podziwiacie jej determinację?

Sonda
Czy Natalia Siwiec waży za mało na swój wzrost?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.