Żona ochudzi Zenka Martyniuka

i

Autor: Akpa Żona ochudzi Zenka Martyniuka

Poznaliśmy sekret muzyka!

Nowy image króla disco polo. Wiemy, dlaczego Zenek Martyniuk sporo schudł!

2022-12-15 5:28

Wszystko jest już oficjalnie jasne. Sylwester TVP tradycyjnie odbędzie się w Zakopanem i ponownie na scenie zaroi się od gwiazd. Na imprezie "Sylwester Marzeń z Dwójką" zobaczymy m.in. Kajrę (38 l.) i Sławomira (39 l.), Edytę Górniak (50 l.), Justynę Steczkowską (50 l.), obie z synami. Nie może też zabraknąć Zenka Martyniuka (53 l.). Król disco polo na konferencji prasowej pokazał całkiem nowy image. Był zdecydowanie odchudzony.

Kto jak kto, ale Zenon jest od dawna gotowy na sylwestra. Uwielbiany przez tłumy gwiazdor disco polo wyraźnie schudł i czuje się świetnie. Muzyk zdradził nam, że przede wszystkim porzucił złe nawyki żywieniowe. – Pilnuję się ostatnimi czasy. Zrezygnowałem ze słodyczy i efekty już widać. Stroje sceniczne leżą na mnie lepiej. I wszystkie guziki w marynarce mogę zapiąć – uśmiecha się Zenek. – Staram się jeść regularnie. Pięć posiłków dziennie. Małe porcje. Żona dba, żeby wszystko było zdrowe i świeże. Dawniej nie jadłem śniadań, a później nadrabiałem. Teraz wprowadziłem je do jadłospisu. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać w tym postanowieniu. Od lata zrzuciłem już ponad sześć kg – dodaje król disco polo.

Zakopiański „Sylwester Marzeń z Dwójką” odbędzie się na górnej Równi Krupowej. Przygotowania idą pełną parą, już powstaje scena. Impreza jest przewidziana na ok. 30–35 tys. widzów.

Zenek Martyniuk śpiewa w trakcie wywiadu piosenkę Andrzeja Rosiewicza „Zenek blues''!
Sonda
Czy Zenek Martyniuk powinen się odchudzać?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany