Agnieszka Kotońska

i

Autor: Materiały Prasowe

Osobiste wyznanie Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox". Prawda o jej rodzinie wyszła na jaw, chodzi o konflikt

2021-03-29 18:06

Agnieszka Kotońska wraz z mężem Arturem i synem Dajanem wzięli udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Od tamtej pory regularnie występują na antenie TTV i są jednymi z najsłynniejszych gwiazd stacji. Widzowie mogą oglądać ich w domowym zaciszu i z zaciekawieniem słuchać ciętych komentarzy słynnej rodziny. Teraz, Agnieszka Kotońska dokonała osobistego wyznania. Prawda o jej relacji z bliskimi wyszła na jaw, chodzi o konflikt!

Rodzina Agnieszki Kotońskiej wzięła udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Artur i Dajan Kotońscy wraz z mamą zyskali wielką popularność dzięki show TTV. Fani nie spuszczają wzroku z radosnej rodzinki. Ostatnio, 44-letnia Agnieszka zszokowała ich szokującym wyznaniem dotyczącym swojej ciąży. Tym razem, opowiedziała trochę więcej o swoich bliskich. Prawda o rodzinie uczestniczki "Gogglebox" wyszła na jaw! Chodzi o konflikt.

Rodzina Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox"

Mimo, że rodzina Agnieszki Kotońskiej na pozór wydaje się zgodna i radosna, gwiazda wyznała, że nie zawsze tak jest. Zdradziła calusieńską prawdę o mężu i synu, z którym spędza wolne dni. Okazuje się, że między nimi nie zawsze jest tak kolorowo i jak w każdym domu, bywają konflikty. Wszystkiego dowiadujemy się z Instagrama.

Zaczęła niewinnie: - Rodzina, najpierw ta w której się urodziłeś i wychowałeś, a potem ta, którą sam stworzyłeś - tylko od Ciebie zależy jaka rodzinę będziesz miał - pisze celebrytka. Później Kotońska wyznała, jak naprawdę bywa w jej domu: - Nie, nie jesteśmy idealną rodziną, bo takich nie ma, kłócimy, płaczemy, śmiejemy się razem, ale na tym opiera się rodzina!! Wspólne tematy do rozmów, do płaczu i do kłótni. Najważniejsze, że razem idziemy przez życie i wierzymy, że świat jest piękny, kolorowy i ludzie mają do siebie wzajemny szacunek - wyznała komentatorka ze słynnego show.

Gwiazda TTV ma specjalne życzenia dla fanów

Żona Artura Kotońskiego i mama Dajana życzyła fanom wspaniałych chwil z bliskimi, ale też zmotywowała ich do chwytania każdego dnia! - Nie licz życia na gorsze i złe dni, każdy dzień to radość i żyj tak jakby to był ostatni dzień w twoim życiu, wyciśnij z niego wszystko - podsumowała. Zgadzacie się z nią?

Gwiazdor „Gogglebox" pokazuje jak spędza czas w domu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE