Królikowscy poziome

i

Autor: PAWEŁ NOWAK/SUPER EXPRESS & AKPA Królikowscy

Paweł Królikowski trafił do szpitala. Sytuacja poważna, żona jest przy nim [ZDJĘCIA]

2019-12-20 14:57

Jak udało nam się dowiedzieć, znany i lubiany aktor Paweł Królikowski trafił do szpitala. 58-latek przebywa na oddziale neurochirurgicznym. Męża odwiedziła Małgorzata Ostrowska-Królikowska (55 l.).

Paweł Królikowski trafił do szpitala w piątek 20 grudnia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że stan zdrowia aktora jest poważny. Królikowski przebywa na Oddziale Neurochirurgii. Odwiedziła go tam Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Niestety, sytuacja nie należy do najweselszych. Cztery lata temu Paweł Królikowski przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu, a w maju tego roku nie pojawił się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Koleżanki i koledzy z ekipy nie chcieli jednoznacznie komentować tej sytuacji, było jednak wiadomo, że ze zdrowiem Królikowskiego nie było do końca w porządku. Do tej pory aktor nosił nakrycia głowy, które miały zakrywać bliznę po operacji neurochirurgicznej.

Jak dowiedział się „Super Express”, aktor poczuł się gorzej już kilka dni temu. Miał pojawić się na wigilii w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Niestety, nie dotarł. Na miejscu zastąpiła go żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Już wtedy mówiło się, że nie jest najlepiej. – Paweł od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem. Nie pamięta słów albo je myli – dowiedzieliśmy się.
Wszystko wskazuje na to, że aktor nie wróci do domu na święta Bożego Narodzenia.

Póki co nikt z rodziny Królikowskich nie komentuje sprawy. Przykrą informację potwierdził jedynie Antoni Królikowski.

ZOBACZ TEŻ: Choroba Pawła Królikowskiego. Dlaczego z jego głowy nie znika nakrycie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE