Rubik ma problemy finansowe, kończą mu się oszczędności. Za co utrzyma rodzinę?! Internauci sypią miażdżącymi radami

2021-02-22 11:01
Rubik ma poważne problemy, kończą mu się oszczędności. Za co utrzyma rodzinę?!
Autor: Instagram Rubik ma poważne problemy, kończą mu się oszczędności. Za co utrzyma rodzinę?!

Piotr Rubik (53 l.) i Agata Rubik (34 l.) w najnowszym wywiadzie zdradzili, że mają problemy finansowe. Pandemia koronawirusa to ciężki czas również dla nich. Kończą im się oszczędności, dlatego żyją w stresie. Internauci sypią miażdżącymi radami. O co chodzi?

Piotr i Agata Rubikowie to małżeństwo ze sporym stażem. Są razem od 16 lat! Mimo wielu lat spędzonych u swojego boku wciąż są szczęśliwi i wspólnie dbają o ukochane córki: Helenę (12 l.) i Alicję (8 l.). Niestety, podobnie jak wielu artystów, również rodzinę Rubików dopadł kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Piotr Rubik żyje z oszczędności

W najnowszym wywiadzie dla serwisu Party, żona kompozytpora zdradziła, że żyją z oszczędności, jednak nie moga spać spokojnie: - Żyjemy z oszczędności, a nie mamy ich tyle, by nie czuć stresu w ogóle. Piotr dodał, co myśli o "odmrażaniu" poszczególnych dziedzin życia podczas pandemii:

ZOBACZ: Musicie to zobaczyć! Gąsowski pokazał nową dziewczynę. Jej ciało powala, to prawdziwa piękność!

- Ludzie myślą, że wszystkie popularne osoby są bogate. Platformy streamingowe doprowadziły do tego, że nagrywanie nowych utworów stało się kompletnie nieopłacalne. Można to prosto policzyć: za milion odtworzeń dostajemy cztery tys. złotych, a takie wyniki mają tylko najbardziej popularni. (...) Ja nie narzekam! Po prostu zauważam, że artyści są na samym końcu listy "odmrażania".

Miażdżące rady internautów

Wypowiedzi Piotra Rubika i Agaty Paskudzkiej-Rubik nie przeszły bez echa. Niektórym z internautów nie spodobały się wypowiedzi małżeństwa. Postanowili udzielić im miażdżących rad:

No szkoda, śnieg topnieje, bo zawsze mogliby łopatą pomachać za 15 zł na godzinę, zawsze by ten budżet był podreperowany

- No jaja sobie robią

- Pewnie jak idą przez park obok stawu to im kaczki chleb rzucają bo taka bida u nich...

Co sądzicie o takich komentarzach?

NIE PRZEGAP: Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Już tak nie wygląda! Będziecie w szoku, gdy zobaczycie, co się z nim stało

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Namiętne Walentynki gwiazd - Steczkowska, Krupa i Rubik zakochane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE