Polskie gwiazdy też jedzą jabłka na złość Putinowi! [ZDJĘCIA]

2014-08-03 22:32

Akcja #Jedz jabłka nie zwalnia ani na chwilę! Nie tylko politycy czy dziennikarze angażują się w tę akcję. Robią to również polskie gwiazdy! Zobacz, kto wcina jabłka!

W akcję #jedz jabłka angażuje się coraz więcej ludzi. Redakcje gazet (w tym Super Express), redakcje telewizyjne, a także celebryci! Z polskich gwiazd, które wrzuciły na profil społecznościowy zdjęcie z jabłkiem, są m.in. Maryla Rodowicz, Ada Fijał, Monika Olejnik.

Zaczęło się od pomysłu wicenaczelnego Pulsu Biznesu

Przypomnijmy, pomysł Grzegorza Nawackiego #jedz jabłka, wicenaczelnego Pulsu Biznesu spotkał się z dużym entuzjazmem wśród  internautów. Wszyscy zaczęli jeść jabłka i wrzucać zdjęcia na Twitter z hasztagiem: #jedzjabłka. Na zdjęciach widać oczywiście jak ze smakiem wcinają owoce z polskich sadów.

– Jeśli każdy z nas zacznie jeść więcej jabłek i pić cydru, to ulżymy producentom i zminimalizujemy wpływ rosyjskiego embargo na polską gospodarkę, a przy okazji będziemy zdrowsi, bo jabłka mają wiele zalet – napisał na blogu wicenaczelny "PB" Grzegorz Nawacki. Nawacki jeszcze tego samego dnia poinformował w rozmowie z Gazeta.pl, że nikt z jego "rodziny/przyjaciół nie jest sadownikiem czy producentem cydru.

Zobacz: Rosyjskie embargo na warzywa i owoce. Minister Sawicki: Chcemy rekompensaty od Unii Europejskiej

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE