Sandra Kubicka

i

Autor: WBF

Sandra Kubicka wyznała, że jest demiseksualna. Czy ma to wpływ na związek z Baronem?

2022-01-05 11:20

Sandra Kubicka (26 l.) często odpowiada na pytania fanów na Instagramie. Ostatnio podzieliła się z nimi wyznaniem na temat swojej odmiennej orientacji psychoseksualnej. Modelka jest demiseksualna. Co to oznacza i jaki ma wpływ na jej obecny związek?

Modelka Sandra Kubicka od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z gitarzystą zespołu Afromental Alkiem Baronem (38 l.). Celebrytka przez jakiś czas ukrywała przed mediami swoją romantyczną relację z muzykiem. Oboje pragnęli chronić ich miłość przed blaskiem fleszy i złośliwymi ludźmi. W końcu jednak wydało się, że są razem. Sandra w jednym z wywiadów zdradziła, że zamieszkała ze świeżo upieczonym chłopakiem. Od tamtej pory, co jakiś czas każde z nich publikuje zdjęcia z drugą połówką w mediach społecznościowych. Ostatnio na profilach Sandry i Barona można było obserwować jak zakochani obchodzą m.in.: urodziny gitarzysty i romantyczny Sylwester.

Zobacz: Sandra Kubicka pożyczyła ubrania partnera. Reakcja Barona powala na kolana!

Sandra Kubicka wyznała, że jest demiseksualna. Co to oznacza?

Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych nie tylko dlatego, że często publikuje fotki z ukochanym, ale również przez bliski kontakt z fanami. Minimum raz w tygodniu odpowiada na pytania obserwatorów. Ostatnio na InstaStory zdradziła, że jest nieco odmiennej orientacji psychoseksualnej niż większość osób. Okazało się, że Sandra Kubicka jest demiseksualna.

Sandra Kubicka jest demiseksualna

i

Autor: @sandrakubicka

Demiseksualność polega na odczuwaniu pociągu seksualnego do innej osoby tylko wtedy, gdy wcześniej nawiąże się z nią silną więź emocjonalną. Osoby demiseksualne zastrzegają sobie, że nie pójdą do łóżka z kimś, do kogo nie czują większego uczucia. Sandra Kubicka w ten sposób podkreśliła, że nie się zainteresowana "jednorazowymi przygodami łóżkowymi". Oznacza to, że jej życie erotyczne z obecnym partnerem na pewno na tym nie straci.

Zobacz w galerii urocze zdjęcia Sandry Kubickiej i Alka Barona.

Sonda
Czy myślisz, że związek Barona z Sandrą Kubicką przetrwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE