Tak Beata Kozidrak kupuje alkohol. Robi pokaźne zapasy [Galeria]

2021-09-03 11:43
Beata Kozidrak - tak kupuje alkohol
Autor: Marcin Gadomski/Super Express, BRUNNER/NEWSPIX.PL Beata Kozidrak - tak kupuje alkohol

Beata Kozidrak (61 l.) została zatrzymana 1 września przez policję. Wokalistka, która pędziła przez skrzyżowanie ulic Batorego i Al. Niepodległości w Warszawie była pod wpływem alkoholu. Jak podają media miała około dwóch promili w wydychanym powietrzu. Okazuje się, że liderka Bajmu już od jakiegoś czasu nie stroniła od alkoholu. O przyjemności z picia piwa czy wina opowiedziała w swojej autobiografii. Potwierdzają to również zdjęcia w naszej galerii. Zobaczcie, jak Beata Kozidrak kupuje alkohol. Ze sklepowego wózka wylewają się butelki...

Beata Kozidrak, którą policja zatrzymała pod wpływem alkoholu w środę wieczorem, już od dawna miała nie stronić od alkoholu. Liderka Bajmu pisała o tym nawet w swojej autobiografii pod tytułem "Beata. Gorąca krew". Okazuje się, że chwile relaksu zapewniało gwieździe obcowanie wśród natury... z kieliszkiem w dłoni: - Bardzo lubię wyjść sobie do ogrodu i pobyć wśród natury, z kieliszkiem prosecco lub białego wina. Uwielbiam to! - pisze Kozidrak. Oprócz bąbelków artystka wybierała też piwo, które jej zdaniem dodaje "fajnej chrypki", a picie chmielowego trunku to dla Beaty prawdziwa przyjemność.

SPRAWDŹ: Psycholożka podsumowała Beatę Kozidrak. Mocne słowa o zachowaniu liderki Bajmu

Beata Kozidrak o alkoholu. "Nikt mi nie odbierze przyjemności z wypicia zimnego piwa"

Gwiazda cieszy się, że nie musi śpiewać jak Celine Dion: - W takim gatunku muzyki, jaki reprezentuję, piwo nie przeszkadza tylko dodaje fajnej chrypki. Nie muszę śpiewać czystym perłowym głosem jak Celine Dion. Dlatego nikt mi nie odbierze przyjemności wypicia zimnego piwa - pisze szczerze. Również ostatnie zdania książki liderki Bajmu nawiązują do alkoholu: - Za liczne przekleństwa i pojawiający się często w mojej historii alkohol bardzo was przepraszam. Mam nadzieję, że w waszym życiu nie ma tego cholerstwa!

ZOBACZ: Rodzina Beaty Kozidrak komentuje jazdę autem po pijaku: "Bolesna lekcja życia"

Upodobania Beaty Kozidrak potwierdzają zdjęcia w naszej galerii. Widać na nich artystkę, która sięga na sklepowe półki w dziale alkoholi. Zastanawia się, które wino wybrać. Oprócz tego, do jej koszyka trafił też wielopak piwa, papier toaletowy, mięso, bułki, a nawet storczyk! Oto galeria:

Beata Kozidrak zatrzymana przez policję po pijaku. Tak wcześniej kupowała alkohol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE