Tylko u nas: Tomasz Oświeciński stracił rolę w "M jak miłość". Znamy powód!

2021-11-02 13:25
Tomasz Oświeciński zginie w wypadku
Autor: materiały prasowe Tomasz Oświeciński zginie w wypadku

To będzie prawdziwy szok dla widzów „M jak miłość”! Po sześciu latach Tomasz Oświeciński (48 l.) rozstaje się z serialem TVP 2, a grany przez niego bohater zginie w tragicznych okolicznościach. - To nie była moja decyzja - mówi krótko w rozmowie z nami. „Super Express” poznał szczegóły jego odejścia.

Do tej pory Tomasz Oświeciński kojarzony był głównie z filmów Patryka Vegi (44 l.) w których grał gangstera. W 2015 roku nastąpił przełom w jego karierze, kiedy to dołączył do obsady najpopularniejszego serialu w kraju wcielając się w postać Andrzeja Lisieckiego. Z czasem jego bohater zyskał sympatię widzów, w związku z czym rozszerzono jego wątek. Ze „złotej rączki” w siedlisku stał się policjantem i rozpoczął pracę w komisariacie w Lipnicy. Życie rodzinne Andrzejka także było sielanką, był nie tylko mężem, ale i ojcem. Nic jednak nie trwa wiecznie. Jak udało nam się dowiedzieć, kilka miesięcy temu producenci "M jak miłość" zdecydowali o uśmierceniu funkcjonariusza. - Ostatnie sceny z udziałem Tomasza nagraliśmy w lipcu - mówi nam osoba związana z serialem. Sam aktor niechętnie rozmawia o swoim rozstaniu. - To nie była moja decyzja - powiedział nam krótko. Zapytany o możliwe powody jego zwolnienia odpowiedział: - Usłyszałem, że śmierć w serialu podnosi oglądalność.

Maryla Rodowicz wkurzona na swoje dzieci?! "Ja bardzo o nie proszę"

Jak będzie wyglądało pożegnanie aktora z „M jak miłość”? Według naszej wiedzy, w 1618. odcinku Andrzej i Marzenka (Olga Szomańska, 39 l.) wybiorą się na kolację do Uli (Iga Krefft, 26 l.) i Bartka (Arkadiusz Smoleński, 37 l.). Wracając do domu ulegną wypadkowi samochodowemu - wjedzie w nich auto kierowane przez pijanego Mariusza Jaszewskiego (Tomasz Lulek, 67 l.). Małżonkowie nie przeżyją… Ostatni odcinek z ich udziałem zobaczymy jeszcze w tym miesiącu.

Andrzej Piaseczny przyłapany z przyjacielem! Szybkie śniadanie, a potem...

Andrzejek z M jak miłość przeszedł operację. Tomasz Oświeciński pokazał co dostał do jedzenia w szpitalu. W życiu nic takiego nie jadł - WIDEO
Sonda
Oglądasz "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE