Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki w Łomży. Michał Wiśniewski wystąpił z córką!

2022-08-01 10:39

W niedzielę, 31 lipca, w Łomży odbył się piąty koncert zorganizowany w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Impreza pod hasłem "Lato, muzyka, zabawa" po raz kolejny przyciągnęła tłumy! Na scenie pojawiły się gwiazdy muzyki disco polo, folk i pop, w tym Zenek Martyniuk, Brathanki i Ich Troje!

Wakacyjna Trasa Dwójki w Łomży. "Folk Festival"

W niedzielę, 31 lipca, odbył się piąty z dziesięciu koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Tym razem gwiazdy zawitały do Łomży, a impreza odbyła się pod hasłem "Folk Festival". Na scenie pojawił się Zenek Martyniuk, niekwestionowany król disco polo, który porwał tłum przebojami "Przez twe oczy zielone" i "Przekorny los". Obok niego wystąpili także inni przedstawiciele tego gatunku - Miły Pan, Bayer Full oraz Defis. Nie zabrakło również zespołów reprezentujących scenę folkową, takich jak Krywań, Brathanki, czy Kapela Pieczarki. Poza tym tłum rozgrzali Mariusz Kalaga i Patrycja Runo. To jednak nie wszyscy artyści, którzy zawitali do Łomży!

Zobacz zdjęcia z Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży!

Ich Troje na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży

Prawdziwe show zapewnił koncertowiczom zespół Ich Troje z Michałem Wiśniewskim na czele! Wokalista wystąpił na scenie razem ze swoja byłą żoną i obecną członkinią grupy, Anną Świątczak. Towarzyszyła im również ich córka, 15-letnia Etiennette, która stawia pierwsze kroki w branży muzycznej! Cała trójka pojawiała się na estradzie kilkukrotnie, za każdym razem w innych stylizacjach!

Muzykom towarzyszyła zapierająca dech w piersiach scenografia oraz taneczna rewia w wykonaniu energetycznych tancerzy Agustina Egurroli. Koncert poprowadzili Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz Norbi i Izabella Krzan.

Gdzie jeszcze odbędą się koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022?

Impreza w Łomży pod hasłem "Folk Festival" była piątym z dziesięciu koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Kolejne odbędą się:

  • 7 sierpnia w Stężycy – "Hity wszech czasów"
  • 15 sierpnia w Elblągu – "Festiwal piosenki wojskowej państw NATO"
  • 21 sierpnia w Zabrzu – "Niech żyje biesiada!"
  • 27 sierpnia w Sopocie – "Wielki jubileusz Pytania na śniadanie"
  • 28 sierpnia w Sopocie – "Zakończenie lata"

Serdecznie zapraszamy na Wakacyjną Trasę Dwójki do pozostałych miast - wstęp wolny!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski
Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - oglądasz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany