Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie z wielkim ogrodem

i

Autor: akpa

Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie z wielkim ogrodem

2021-09-16 10:32

Gwiazda "Rodzinki.pl" właśnie pochwaliła się zdjęciem swojego nowego mieszkania. Fani Wiktorii Gąsiewskiej od razu zadają pytania, czy będzie tam mieszkać razem z ukochanym Adamem Zdrójkowskim. Jednak póki co aktorka milczy w tym temacie i skupia się wykończeniu wnętrz z pomocą projektantów, którzy pracowali z innymi gwiazdami.

Wiktoria Gąsiewska w końcu jest szczęśliwa, że odebrała klucze do własnych czterech kątów. Chociaż przed młodziutką aktorką jeszcze sporo pracy w nowym gniazdku, to już jest bardzo podekscytowana. Mimo, że jeszcze niedawno zachwalała mieszkanie razem z rodzicami i rodzeństwem.

ZOBACZ KONIECZNIE: Wiktoria Gąsiewska weźmie ślub z Adamem Zdrójkowskim?! Jej odpowiedź zaskoczy wielu

Gąsiewska chwali się mieszkaniem

Wiktoria ma zaledwie 22 lata, ale już może pozwolić sobie na zakup własnego mieszkania. W końcu pracuje od 6 roku życia, a widzowie pokochali ją za rolę w serialu "Rodzinka.pl". Nic więc dziwnego, że aktorka może spełniać swoje marzenia, czym pochwaliła się w sieci. Na swój profil na Instagrama wrzuciła zdjęcie z nowego lokum.

"Aaaa moje własne cztery kąty!!! Już nie mogę się doczekać, aż ruszą prace ?❤️", napisała.

Rzeczywiście widać, że mieszkanie jest w stanie surowym i wymaga jeszcze dużo pracy, zanim aktorka będzie mogła w nim zamieszkać. Na szczęście może liczyć na profesjonalną pomoc. Wiktoria zatrudniła projektantów wnętrz, którzy mają na koncie współpracę z innymi gwiazdami.

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:

Wzięła do pomocy profesjonalistów

Na zdjęciu widać, że aktorka oprócz przestronnego mieszkania będzie miała do dyspozycji również własny ogródek. Do tego wnętrza jej nowego gniazdka będą na pewno urządzone w najlepszym guście. Odpowiedzialni za to będą znani projektanci, którzy urządzali domy Rafała Maślaka, Soni Bohosiewicz, czy Kasi Dziurskiej. Także Gąsiewska nie musi się niczym martwić. Ciekawe, czy nowe wnętrza spodobają się jej chłopakowi Adamowi. Internauci już dociekają, czy para zamieszka tam razem. Póki co Wiktoria tego nie zdradza, chociaż jakiś czas temu mówiła, że Zdrójkowski od roku już mieszka sam, a ona świetnie się czuje w rodzinnym domu. Nie było wtedy mowy, żeby para mieszkała pod jednym dachem.

- Rozmawialiśmy o zamieszkaniu razem, ale to jest nasza wspólna decyzja, że nie chcemy tego. Jestem bardzo rodzinna. Mieszkam z rodzicami, ze swoim rodzeństwem, mam zwierzaki w domu, mam swój pokój, który dopiero niedawno sobie urządziłam w pełni, a Adaśko już od roku mieszka sam i jest mu z tym bardzo dobrze. Jest troszeczkę introwertykiem, więc czasami lubi się zamknąć sam w pokoju - mówiła Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim.

Teraz, gdy aktorka będzie miała własne cztery kąty, może zakochani jednak zdecydują się wspólnie zamieszkać.

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE