Wojciech Błach: Będzie miał trzecie dziecko! Żona jest w 19. tygodniu ciąży. Czy aktor poznał już płeć? [wideo]

2021-09-24 12:15
Wojciech Błach i Agnieszka Błach
Autor: AKPA

Wojciech Błach (49 l.), znany, m.in. z serialu „Na Wspólnej” i jego żona Agnieszka (30 l.) nie posiadają się ze szczęścia. Niebawem znów zostaną rodzicami. Wkrótce na świat przyjdzie trzecie dziecko gwiazdora, a drugie z obecną partnerką. Aktor ma już syna Bruna (10 l.) ze związku z Kamillą Baar (42 l.), a także Jeremiego (4 l.) z obecną ukochaną. Jakiej płci będzie kolejna pociecha aktorskiej pary?

Aktor i reżyser inspirując się tym, co dzieje się wokół jego rodziny stworzył serialowy cykl, pt. „Niebłache (od nazwiska Błach - wyjaśnia red.) rozmowy o rodzicielstwie”, do którego zaprosił znane aktorki, które dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem. Sam  Wojtek jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Bardzo cieszy się, że jego rodzina wkrótce znów się powiększy. - Znów będę ojcem - cieszy się w rozmowie z „Super Expressem” Wojtek Błach. Bardzo by chciał znać płeć kolejnej pociechy, ale lekarz trzyma to przed przyszłymi rodzicami w tajemnicy. Musi jednak na to jeszcze poczekać. - Zbeształ nas nasz położnik prowadzący. „Co to znaczy, że wszyscy chcą tak zraz wiedzieć. Proszę czekać do dwudziestego tygodnia” - usłyszeliśmy. Musimy czekać z tą odpowiedzią do 30 września. Oni chyba wiedzą, tylko nie chcą nam powiedzieć. Zostałem zbesztany za swoją ciekawość - opowiada nam artysta i zdradza, że Agnieszka Błach obecnie jest w 19 tygodniu ciąży. Maluch jest zaplanowany i wyczekiwany. Mało tego aktor zdradził nam, że być może dziecko, które niebawem przyjdzie na świat nie będzie wcale ostatnim. - Wszystko zaplanowaliśmy. Obraliśmy sobie z Agą taki cel, że będziemy rodziną wielodzietną. Czasem sobie żartuję, że walczymy o kartę dużej rodziny - uśmiecha się Błach. Zapewnia też, że jego ukochana czuje się dobrze.

Więcej szczegółów w naszym wywiadzie wideo!

Aktor „Na Wspólnej” będzie miał trzecie dziecko! Zdradził nam co dzieje się w jego sypialni!

Wojtek i Agnieszka pojawili się wczoraj na evencie Kindrkraft połączonym z premierą serialu "Niebłache rozmowy o rodzicielstwie". Zobaczcie jacy szczęśliwi są przyszli rodzice!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE