Wojciech M. , który miał handlować narkotykami, wyszedł z aresztu za kaucją i zarabia

2018-10-30 5:30
Wojciech M.
Autor: EastNews Wojciech M.

Wojciech M. (42 l.), który, jak twierdzi Prokuratura Rejonowa w Kutnie, handlował narkotykami, po wyjściu z aresztu śledczego zmienił swoją ścieżkę kariery. Celebryta znany z takich seriali jak „M jak miłość” czy „Na Wspólnej” poprowadził otwarcie centrum handlowego na warszawskim Targówku.

Jedną z gwiazd zaproszonych na oficjalne otwarcie był Wojciech M. Teraz, gdy aktor nie ma zbyt wielu propozycji zawodowych, kilka tys. zł za występ to ratująca jego budżet sumka. M. ostatnie miesiące spędził w areszcie, dlatego na jakiś czas zniknął ze świata show-biznesu. Jak dowiedział się „Super Express” udało mu się wyjść za kaucją.

– Większość podejrzanych była tymczasowo zatrzymana, potem prokurator te środki zamienił wolnościowymi środkami, w tym między innymi zabezpieczeniami majątkowymi – powiedział „Super Expressowi” Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, gdzie aktor był przesłuchiwany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE