Zabawka Roku 2019 - zobaczcie jak bawili się znani rodzice!

2019-04-10 15:25

Nie tylko dzieci są ciekawe zabawek. Również dorośli chętnie zapominają o codzienności, kiedy mają do dyspozycji gry i zabawki, o jakich w dzieciństwie mogli tylko pomarzyć. Mało tego, dzisiejsza pomysłowość twórców gadżetów dla najmłodszych przerasta wszelkie wyobrażenia. W poniedziałek gwiazdy ponownie testowały najmodniejsze zabawki i gadżety dla dzieci. Znani rodzice uczestniczyli w gali konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2019. Wśród celebrytów pojawił się świeżo upieczony tata Rafał Maślak. Impreza odbyła się w hotelu Jakuba Wesołowskiego.

Znani rodzice na Zabawce Roku

i

Autor: Zabawkowicz.pl

W zorganizowanej przez Zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Dorota Michałowska, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Małgorzata Kosik, Eliza Gwiazda. Świeżo upieczony tata Rafał Maślak. A także jurorzy: Michał Olszański, Wojciech Błach i Jakub Wesołowski. Impreza odbyła się w należącym do Jakuba Wesołowskiego hotelu Brant.

Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to najbardziej prestiżowy konkurs w branży dziecięcej. Jury ekspertów przyznaje w nim znak jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców. Jurorzy oceniają zabawki i gadżety dla dzieci. Plebiscyt odkrywa ciekawe produkty, które często trudno znaleźć na sklepowych półkach.

- Zabawa z dziećmi powinna być frajdą, także dla dorosłych. Udowadniamy, że z dziećmi można się bawić mądrze. Rodzice to doceniają. Szukają produktów oznaczonych charakterystycznym żółto-czarnym znaczkiem. Wiedzą, że przeszły test najważniejszych nazwisk w branży – mówi Magdalena Kordaszewska, Organizatorka Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. - Cieszy nas fakt, że zgłaszający się do naszego konkursu producenci zabawek i akcesoriów dla najmłodszych prezentują produkty na bardzo wysokim poziomie, również jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Jest nam także miło, że coraz więcej gwiazd interesuje się naszym cyklicznym już wydarzeniem - dodaje Magda w rozmowie z "Super Expressem".

Nagrodzone zabawki można obejrzeć TU. A gadżetach dla dzieci przeczytać klikając TU. 

Nasi Partnerzy polecają