Antek Królikowski z mamą załatwia formalności pogrzebowe

i

Autor: PAPS Na twarzach wdowy i syna malował się ogromny smutek

Żona i syn Pawła Królikowskiego na cmentarzu. Wybrali dla niego miejsce

2020-03-03 6:18

To niewątpliwie najgorszy i najtrudniejszy czas w ich życiu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska (56 l.) i jej syn Antoni (31 l.) zajmują się organizowaniem pogrzebu ukochanego męża i ojca. Paweł Królikowski (†58 l.), który w czwartek przegrał walkę z chorobę neurologiczną, spocznie na warszawskich Powązkach Wojskowych. Jak dowiedział się „Super Express”, będzie on miał charakter państwowy.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

Choć Antek Królikowski bardzo przeżywa śmierć swojego ojca, stara się nie załamywać, by w tych trudnych chwilach być wsparciem dla swojej mamy. Aktor postanowił wyręczyć ją w większości obowiązków związanych z pogrzebem. W poniedziałek około godziny 11 poszedł do urzędu na warszawskim Powiślu, gdzie odebrał akt zgonu. Ze wszystkimi dokumentami udał się pod cmentarz na warszawskich Powązkach, gdzie na miejscu czekała na niego matka. Obydwoje weszli do kancelarii cmentarza wojskowego, by załatwić formalności związane z miejscem pochówku.

Na ich twarzach malowały się cierpienie i smutek. Bo choć aktor od 20 grudnia ubiegłego roku walczył o zdrowie w jednym z warszawskich szpitali, a w lutym był w śpiączce farmakologicznej, rodzina do końca wierzyła, że stanie się cud i Paweł wróci do zdrowia. Tak niestety się nie stało. Serialowy Kusy zmarł w czwartek nad ranem.

Jak dowiedział się „Super Express”, msza żałobna odbędzie się w kościele seminaryjnym na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie o godz. 11. – Prawdopodobnie będzie miała charakter państwowy – zdradza nam osoba związana z ZASP. Pogrzeb zaplanowano na godzinę 13.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany