Wiedzieliście?

Żona Marka Kondrata ma młodszą ciotkę od siebie. To aktorka "M jak miłość"!

2023-09-05 8:32

Ślub Marka Kondrata (73 l.) z Antoniną Turnau (35 l.) był wielką sensacją. Słynny aktor razem z córką Grzegorza Turnaua (56 l.) ma córeczkę Helenkę (5 l.). Okazuje się, że sporo młodszą żonę ma także brat piosenkarza, Michał Turnau (47 l.). Jest nią znana aktorka Hanna Turnau (32 l.).

Grzegorz Turnau ma dwóch braci, starszego Marcina (60 l.) i młodszego, wspomnianego wyżej Michała. Ich ojcem jest Stefan Turnau (92 l.), ceniony doktor matematyki, a matką nieżyjąca już Teresa z Kaczkowskich (+75 l.), która pochowana jest na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Ojciec Grzegorza Turnaua ma drugą żonę, Iwonę (61 l.), która jest tylko o rok starsza od jego najstarszego syna. Para ma syna Stefana (28 l.), który został lekarzem.

Najmłodszy z braci Turnau zajmuje się organizacją i produkcją nagrań oraz pracuje w impresariacie Grzegorza Turnaua. Zatrudniony był przy produkcjach takich filmów jak "Gierek", "Listy do M 2", "Pitbull", "Zimna wojna", czy "Planeta singli". Jego żona, Hanna z domu Wojak, ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Para ślub wzięła 4 lata temu. Hanna Turnau wystąpiła w takich produkcjach jak: "M jak miłość", "Leśniczówka", "Korona królów" czy "Echo serca". Wcześniej Michał Turnau żonaty z Małgorzatą, która ma obecnie 44 lata.

Marek Kondrat wziął ślub z córką Grzegorza Turnaua [GALERIA ZDJĘĆ]

Kondrat, Stuhr, Gajos, Wilczak nie mówili swoim głosem. Zaskakujące, kto ich dubbingował

QUIZ. M jak miłość to nie tylko Mostowiakowie! Jak dobrze znasz innych mieszkańców Grabiny?

Pytanie 1 z 10
Najbliższą sąsiadką Mostowiaków, a zarazem przyjaciółką Barbary jest?
M jak miłość odc. 1736. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)