Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość po 18 latach!

2018-06-14 12:06 DAV
Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość nowe
Autor: Redakcja SE

Kacper Kuszewski (42 l.) podjął decyzję o odejściu z serialu "M jak miłość", którego był gwiazdą od samego początku, czyli 2000 roku. Jak dowiedział się "Super Express", aktor o swojej decyzji poinformował kolegów z planu na początku tego tygodnia. - Mamy nadzieję, że zdecyduje się do nas wrócić - mówi nam jeden z aktorów.

Kacper Kuszewski z "M jak miłość" związany był od samego początku, czyli od 2000 roku, kiedy to wyemitowano pierwszy odcinek serialu. Rola przyniosła mu ogromną popularność - za sprawą serialu wystąpił chociażby w "Tańcu z gwiazdami" w TVN oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Od ostatniej edycji zasiada w jury tego muzycznego show. Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie nowa posada skłoniła go do odejścia z serialu. Jak udało nam się dowiedzieć, o swojej decyzji Kacper Kuszewski poinformował kolegów na początku tego tygodnia.

Dla wszystkich był to szok. Nic nie wskazywało na to, że Kacper będzie chciał rozstać się z serialem - mówi nam jeden z aktorów.

Kacper Kuszewski w rozmowie z nami nie chciał komentować swojego odejścia. Potwierdził jednak, że rozstaje się z produkcją TVP2.

Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego - urwał rozmowę, prosząc o kontakt później.

Ekipa "M jak miłość" nie traci nadziei, że aktor po przerwie zdecyduje się wrócić do serialu. Według nieoficjalnych informacji, dziś aktor wyda specjalne oświadczenie w którym napisze o powodach swojej decyzji.