Adam Fidusiewicz ODCHODZI z "Na Wspólnej"! Zrobił to dla Daniela Olbrychskiego! O co chodzi? Wyjaśniamy

2021-03-24 4:44 dav
opuszcza na wspólnej
Autor: GRAFIKA SE Marek Zieliński

Adam Fidusiewicz (36 l.) postawił wszystko na jedną kartę i po 18 latach zdecydował się zrezygnować z roli w „Na Wspólnej”. Wszystko dla… Daniela Olbrychskiego (76 l.). Jak dowiedział się „Super Express”, panowie spotkają się w jednej produkcji i zagrają tego samego bohatera na różnych etapach jego życia.

Fidusiewicz dostał rolę w amerykańskiej produkcji „Jack Ryan”. W tym samym szpiegowskim serialu wcześniej zatrudniono Olbrychskiego.

– Obaj grają tę samą postać, człowieka z Europy Środkowej. Adam wciela się w młodego bohatera, Daniel zaś w dojrzałego. Obaj też mają wysokie, hollywoodzkie stawki– zdradza w rozmowie z „SE” osoba z otoczenia gwiazdorów.

Zdjęcia do amerykańskiej produkcji kręcone są w Budapeszcie. Od naszych aktorów producenci wymagali perfekcyjnej znajomości języka angielskiego. Angażem Olbrychskiego chwaliła się niedawno jego żona Krystyna Demska-Olbrychska. „Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi. Poza tym radość, że po roku nicnierobienia wreszcie ciekawa rola, praca z fantastycznymi kolegami, no i jednak uzupełnienie konta spuszczanego od marca ubiegłego roku” – napisała.

Adam Fidusiewicz zasłynął rolą Stasia Tarkowskiego w nowej wersji ekranizacji „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza z 2001 r. Dwa lata później dołączył do „Na Wspólnej”, wcielił się w postać Maksa Brzozowskiego. Scenarzyści zdecydowali, że w nowych odcinkach na stałe wyjedzie on za granicę.

Gwiazdor "M jak miłość" przyłapany na ulicy! To, co zrobił Mikołaj Roznerski nie mieści się w głowie!

Na Wspólnej. Kasia oskarży Macieja o gwałt! Bezwzględny gwałciciel posunie się jeszcze dalej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze