Rafał Brzozowski przed Eurowizją 2021: Hejt motywuje mnie do pracy

Eurowizja 2021 - Polska - Rafał Brzozowski
Autor: youtube.com / Eurowizja

W tym roku Polskę na Eurowizji, która odbędzie się w Rotterdamie reprezentuje Rafał Brzozowski (40 l.) z piosenką „The Ride”. Taki występ to z jednej strony wielkie wyróżnienie dla artysty, a z drugiej wystawienie się na falę krytyki, bo jak wiadomo oceny nie zawsze bywają sprawiedliwe, a gorzkie słowa internautów bywają bolesne. Wokalista stara się podchodzić do wszystkiego z dystansem.

- Jestem po rozmowach ze społecznością europejską, z zagranicznymi dziennikarzami i tam jest naprawdę dobry odzew. Cieszę się, że im się ta piosenka podoba… W Polsce wiadomo, niektórzy hejtują, niektórzy mówią dobre rzeczy - mówi „Super Expressowi” Rafał.

Piosenkarz twierdzi, że ze słów krytyki można czasem wyciągnąć pozytywne wnioski.

- Hejt jest zawsze. Dostałem go sporo w tym roku, ale to zawsze motywuje do pracy, żeby się pokazać z jak najlepszej strony i cieszę się, że mam taką szansę - opowiada muzyk.

Rafał Brzozowski przed Eurowizją 2021: Hejt motywuje mnie do pracy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze