Rutkowski zostanie ojcem i jest już po ślubie?!

2019-01-10 4:58 DAV TUMM
Krzysztof Rutkowski w czerwcu będzie tatą
Autor: facebook Krzysztof Rutkowski w czerwcu będzie tatą

Krzysztof Rutkowski (59 l.) i Maja Plich (34 l.) na początku wakacji zostaną rodzicami? Wskazuje na to wypowiedź ukochanej detektywa zamieszczona w internecie. Czyżby więc pokonali kryzys wywołany domniemanym romansem Rutkowskiego z Dominiką Zasiewską (29 l.), czyli „wodzianką”?

W listopadzie media obiegła informacja o romansie detektywa z popularną celebrytką. Pojawiły się kompromitujące zdjęcia, fragmenty rozmów. Najwyraźniej Maja Plich nie przejęła się całą sytuacją, a przypisywana niewierność nie przeszkodziła jej w niczym. Odbył się potajemny ślub z Krzysztofem i... poczęli kolejne dziecko. Wszystko wyszło na jaw przez przypadek.
„Kiedy ślub?” – zapytała jedna z fanek na Instagramie Mai. Jej odpowiedź z pewnością zaskoczyła wszystkich. „Już dawno po ślubie, a poród w czerwcu” – odparła Maja.
Czyżby więc zamieszanie z „wodzianką” było tylko medialnym zagraniem? A może faktycznie miłość zwyciężyła? Próbowaliśmy porozmawiać o tym z Rutkowskim, ale bezskutecznie. Termin porodu wskazuje jednak na to, że Plich zaszła w ciążę na chwilę przed wybuchem afery, ale tuż po rzekomym romansie swojego ukochanego. Zatem dziecko na zgodę?