Telewizja da szansę Kurdej-Szatan

2019-06-21 5:49 dav

To już pewne – Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) nie poprowadzi już ani „The Voice of Poland”, ani „The Voice Kids”, ani „Dance, dance, dance”. Aktorka zostanie jedynie w superhicie TVP – w serialu „M jak miłość”. Jak się jednak okazuje, ma szansę odzyskać utraconą pozycję.

Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących. Panią Kurdej- Szatan nadal można oglądać w serialu „M jak miłość”, a w przyszłości mamy nadzieję, że będzie obecna również w innych produkcjach TVP – poinformowało „Super Expres” Centrum Informacji Telewizji.
A to oznacza, że teraz aktorka ma czas na to, aby określić, na co chce w ciągu dalszej kariery postawić. Na korytarzach stacji mówi się, że być może chodzi o zbyt wygórowane żądania finansowe.

w przyszłości mamy nadzieję, że będzie obecna również w innych produkcjach TVP

Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że Basia wyrasta na największą gwiazdę Polsatu. Wkrótce zaśpiewa na ich festiwalu, przez cały czas gra we „W rytmie serca”, niewykluczone, że zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”. A nie jest łatwo łączyć pracę dla konkurencyjnych telewizji, zwłaszcza jeśli jest jej dużo...

Najnowsze