Tragedia polskiej gwiazdy. Jej dziadek ZMARŁ POD SZPITALEM. Drastyczne szczegóły

2020-04-02 18:51 zw
Kasia Moś Eurowizja 2017
Autor: East News

Sławna polska piosenkarka przeżyła osobistą tragedię! Dziadek wokalistki Kasi Moś zmarł pod szpitalem, ponieważ z powodu pandemii koronawirusa zbyt długo czekał na pomoc! Kasia Moś we wzruszających słowach podziękowała tym, którzy byli przy nim do końca i go wspierali.

Wielka tragedia w życiu znanej polskiej piosenkarki. Kasia Moś straciła dziadka w dramatycznych okolicznościach. Senior został zabrany karetką pogotowia do szpitala, jednak ten nie chciał go przyjąć z uwagi na trudną sytuację w związku z pandemią koronawirusa. Jak opisuje w mediach społecznościowych wokalistka, jej dziadek przez trzy godziny czekał na pomoc przed szpitalem, jednak pomocy tej nie doczekał.

We wzruszających słowach Kasia Moś podziękowała tym, którzy byli z jej dziadkiem do końca. "Gdy umiera dobry człowiek, to los zsyła mu anioły... pragnę z całego serca podziękować pani ratownik medycznej - @Barbara Bujara - Kania. Dziękuję za walkę o zdrowie mojego dziadka, jakby to był członek pani rodziny, jakby to był pani dziadek. Pani Barbara trzy godziny czekała z nim w karetce pod szpitalem, bo ten , w związku z panującą sytuacją nie chciał go przyjąć . Dzwoniła do nas abyśmy się nie martwili, mówiąc dziadkowi, że go kochamy i że jesteśmy zdrowi. Serce pani Barbary , jej przemiły głos pozostanie z nami już na zawsze. Dla dziadka musiał to być głos ukojenia, głos, który podtrzymywał go na duchu" - napisała artystka. Kasia Moś to piosenkarka, kompozytorka, reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji 2017.

Stan Borys uwięziony w Ameryce. Nagranie z Nowego Jorku. TYLKO U NAS

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze