MOCNE wyznanie

Gwiazda TVP nawróciła się dzięki mężowi! O tej historii niewielu słyszało

2023-06-17 16:00

Dorota Łosiewicz jest publicystką i dziennikarką znaną widzom TVP. Łosiewicz od kilku lat pojawia się jako jedna ze współprowadzących program "W tyle wizji" na antenie TVP Info oraz jest jedną z gospodarzy programu "Kwadrans Polityczny" emitowanego w Jedynce. Patrząc na nią da się zauważyć, że jest osobą wierzącą, nosi na szyi łańcuszek z krzyżykiem. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było. Gwiazda TVP przeszła drogę do nawrócenia. O wszystkim opowiedziała w jednym z wywiadów.

Dorota Łosiewicz kilka lat temu była gościem w programie Moniki Jaruzelskiej. Panie rozmawiały o sytuacji związanej z koronawirusem, ale też o cudach. Łosiewicz opowiadała o wydarzeniach ze swojego życia, które śmiało można nazwać cudem. Aktualnie Dorota Łosiewicz jest bardzo mocno wierząca, śmiało opowiada o swojej wierze i religijności dając świadectwo. Jednak nie zawsze tak było. Gorąco wierząca dziennikarka dawniej omijała kościół szerokim łukiem, do czego się przyznaje. W jej życiu pojawiło się jednak coś, co wywołało nawrócenie. Jak zaszła w niej ta zmiana? O wszystkim Dorota Łosiewicz opowiedziała we wspomnianym wywiadzie.

Lech Wałęsa przyznał otwarcie, jak to jest z jego żoną Danutą. Brutalna szczerość o relacji małżonków

Gwiazda TVP nawróciła się dzięki mężowi

Dorota Łosiewicz, którą doskonale znają widzowie TVP, jest osobą wierzącą i praktykującą, ale nie zawsze tak było. Jak mówiła nie było jej po drodze z kościołem ani w liceum, ani w podstawówce. Pochodziła z rodziny wierzącej, ale niepraktykującej. 

Wszystko zmieniło się, gdy poznała swojego przyszłego męża: - Pojawił się mój mąż, który od początku był osoba wierzącą... Mówi: wiesz rób co uważasz, tylko musimy nasze dzieci wychować po katolicku i będziesz chodziła z nami do kościoła. Pomyślałam, no dobrze... Zaczęłam słuchać, nadrabiać zaległości. Wydarzyło się w moim życiu nawrócenie.

Jak dodała Łosiewicz wydarzyło się to już około 20 lat temu. Jednak mało kto słyszał i wiedział o tej historii, dla wielu może to być zaskoczenie. Łosiewicz dodała, że przypieczętowaniem jej nawrócenia była sytuacja z narodzinami najmłodszej córki. 

Tak zmieniała się Anita Werner