Mamy zdjecia

Minister Andrzej Adamczyk na Mazurach. Podpisał umowę i poszedł na rybkę

Będąc na Mazurach i nie zjeść ryby, to jak w górach nie spróbować kwaśnicy czy oscypka! Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk (64 l.), podpisał umowę na modernizację stacji kolejowej w Ostródzie i poszedł na rybkę!

To była wielka gospodarska wyprawa na Mazury ministra Andrzeja Adamczyka. Efekt? Podpisana umowa na modernizację stacji kolejowej w Ostródzie, która ma zająć trzy lata. Koszt inwestycji to ponad 300 milionów złotych.

- Wszystko, co robimy, robimy dla zwykłych ludzi, którzy oczekują takich inwestycji od lat. I ta inwestycji na stacji w Ostródzie jest tego potwierdzeniem - podkreślał minister Adamczyk, który później poszedł na obiad.

Ministra zaprosił na rybkę poseł PiS Zbigniew Babalski (70 l.). Panowie wybrali się do czeskiej restauracji nad jeziorem Drwęckim przy molo w Ostródzie. Błyskawicznie przy stoliku pojawiły się dwie kelnerki. Na stół został podany m.in. rosołek z wiejskiej kury. Po 20 minutach kelnerki podały drugie danie.

Minister Adamczyk dostał smażonego okonia z frytkami, a poseł Babalski wybrał knedle. Mazurskie specjały bardzo smakowały politykom, bo z talerzy wszystko zniknęło w mig!

Sonda
Lubisz jeździć na Mazury?
Wieczorny Express - Samol Lachowski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany