ZABRAŁ JE NA FILM

Tak wyrosły dzieci byłego posła Liroya. Najstarsza córka to już pannica [NOWE ZDJĘCIA]

2022-12-02 11:27

Piotr Liroy-Marzec od lat jest znany jako raper, dlatego też, gdy w 2015 roku postanowił wystartować w wyborach do Sejmu, wielu przecierało oczy ze zdziwienia. Uważano, że Liroy jako poseł się nie sprawdzi. Tymczasem było zupełnie inaczej. Aktualnie Liroy jest poza polityką, ma więc więcej czasu dla bliskich. Były poseł Liroy zabrał dzieci na pokaz filmu "Kierunek księżyc". Film opowiada o chłopcu Piotrku, który, jak się okazuje, jest super bohaterem. Zobaczcie te zdjęcia w naszej galerii.

Piotr Liroy-Marzec przed laty był skandalistą 

Piotr Liroy-Marzec zdobył sławę lata temu, jako jeden z pierwszych polskich raperów, a kilka lat temu wszedł do polityki. W 2015 roku startował do Sejmu z listy Kukiz'15 i to z powodzeniem, bo został posłem. Przez lata uchodził za kontrowersyjnego artystę. Głośno było o jego piosenkach i skandalach. Wystarczy wspomnieć sytuację z 2005 roku, gdy na scenie Opery Leśnej w Sopocie Liroy zdarł nagle bluzkę z tancerki, w efekcie czego wszyscy zobaczyli jej biust! Co prawda wszystko trwało dosłownie chwilę, ale jednak, spostrzegawczy widzowie mogli przeżyć szok! Jakby tego było mało, na widowni w operze siedzieć miał sędzia, który rozpoznał w owej tancerce osobę, za którą wysłał list gończy. Głośno było też o żonie Liroya, Joannie Krochmalskiej. Mówiono nawet, że kobieta wystąpiła w jednym z szokujących teledysków Liroya. Pewnym jest, że w młodości Krochmalska znana była szerokiej publiczności ponieważ występowała w programie erotycznym TVN "Red Light. Para uchodziła za szczęśliwą, ale to już przeszłość.

NIŻEJ ZDJĘCIA NOWE ZDJĘCIA LIROYA Z DZIEĆMI:

Małżeństwo Piotra Liroya-Marca i Joanny Krochmalskiej to przeszłość. Para ma trójkę dzieci

Liroy i Krochmalska rozstali się jakiś czas temu. Z tego związku Liroy ma trójkę dzieci, miał też syna z pierwszego związku (nie było to jednak jego biologiczne dziecko). Trójkę swoich pociech Liroy zabrał ostatnio na pokaz filmu "Kierunek księżyc". To Michelle, Piotrek i Dekster. Trzeba przyznać, że były poseł dawno nie pokazywał się z dziećmi Od razu widać, że nie są to już maluchy, a nastolatki! Najstarsza córka już prawię przegoniła wzrostem tatę. Takie pociechy to prawdziwy skarb. 

"Przez Atlantyk": Wzruszony Liroy żegna się z dziećmi
Sonda
Jak wspominasz działalność Liroya jako posła?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany