Agata Duda odwiedziła siostry. Wylał się jad i rozpętała BURZA! Okropności...

2020-09-24 13:28 Jot
Agata Duda
Autor: Andrzej Lange Agata Duda

Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną Agatą Dudą przebywa aktualnie we Włoszech. Ma za sobą spotkanie z prezydentem i premierem Włoch, wziął też udział razem z pierwszą damą w upamiętni poległych polskich żołnierzy na Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino. Sama Agata Duda też odbyła spotkanie, odwiedziła siostry Felicjanki w ich domu generalnym. Zdjęcia z wizyty pojawiły się w sieci. Niestety, w komentarzach nie zabrakło jadu!

Prezydent odbywa właśnie swoją pierwszą zagraniczną wizytę w nowej kadencji prezydenckiej. Za cel podróży wybrał Włochy, a na wyjazd zabrał też małżonkę. Pierwsza dama odwiedziła w Rzymie siostry Felicjanki, które w Wiecznym Mieście mają swój dom generalny. Siostry zajmują się pracą wśród ubogich, a w związku z panującą pandemią koronawirusa, musiały zmienić swój styl pracy. Felicjanki między innymi stworzyły w Rzymie miejsce wydawania posiłków dla ubogich przez okienko, o swoje pracy opowiedziały żonie prezydenta Dudy. Pani prezydentowa podziękowała im za działalność i podkreśliła, że chętnie odwiedza domy zakonne, by docenić ich niejednokrotnie cichą służbę drugiemu człowiekowi. Zdjęcia z wizyty u sióstr zakonnych zostały opublikowane w Internecie, m.in. na Facebooku kancelarii prezydenta. Agata Duda odwiedziła także siostry Zmartwychwstanki, które prowadzą przedszkole.

No i się zaczęło! Lawinowo posypały się komentarze, w których internauci zachwycali się pierwszą damą: - Taktowna i przygotowana na każda okoliczność Mądra otwarta WSPANIAŁA Pierwsza Dama Polskiego Prezydenta małżonka... Agata Duda...; Ale piękne spotkanie. Pozdrawiam p. Agate D. i siostry w Rzymie -  pisali zachwyceni komentatorzy, a inni dodawali miłe obrazki. Ale inni zaczęli wylewać złośliwości, że aż strach! - A co sama dobrego zrobiła, podziwiać to każdy może; a może by tak spotkała się z kobietami w naszym kraju a nie z księżmi,zakonnicami i dziećmi - a w końcu internauci zaczęli się kłócić między sobą. 

ZOBACZ: Pupil Rydzyka ZGOTUJE piekło PiS! Groźne słowa

Super Raport 23.09 (Goście: Paweł Kowal z Koalicji Obywatelskiej oraz Michał Wójcik - wiceminister sprawiedliwości, Solidarna Polska)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.