Agata Duda nagle przemówiła! Sprawa poważna, chodzi o duże pieniądze

2021-12-08 20:50
Agata Duda
Autor: KPRP

Żona prezydenta Andrzeja Dudy, Agata Kornhauser-Duda, rzadko zabiera głos, ale jeśli trzeba wypowiedzieć się w ważnej sprawie, robi wyjątki. Tak stało się 8 grudnia w Białymstoku, gdzie odbył się koncert charytatywny na rzecz chorych dzieci funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej oraz żołnierzy pełniących służbę na wschodniej granicy. Agata Kornhauser–Duda objęła wydarzenie honorowym patronatem.

Koncert dla dzieci funkcjonariuszy

Koncert charytatywny "Pomagamy razem" zorganizowano na rzecz rodzin i dzieci funkcjonariuszy i żołnierzy pełniących służbę na wschodniej granicy. Wydarzenie odbywa się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Jego głównym organizatorem jest komendant podlaskiego oddziału Straży Granicznej i prezes stowarzyszenia "Łączy nas granica".

Olaf Scholz nowym kanclerzem Niemiec. Oto następca Angeli Merkel

Express Biedrzyckiej - Bartłomiej Sienkiewicz: PiS jest na pograniczu zdrady narodowej

Podziękowania od pierwszej damy

– W ubiegłym tygodniu miałam przyjemność gościć w pałacu prezydenckim funkcjonariuszy białostockiego oddziału Straży Granicznej zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Łączy nas granica”, a wśród nich byli rodzice dzieci, na rzecz których odbywa się dzisiejszy koncert – powiedziała żona prezydenta. – Większość czasu poświęciliśmy omówieniu tej jakże trudnej sytuacji na granicy Polski z Białorusią, gdzie w tej trudnej sytuacji państwo stawiają czoła z niezwykłym poświęceniem, za co dziękujemy – powiedziała Agata Kornhauser-Duda.

Agata Duda olśniła w Katarze! Pierwsza dama wyglądała jak modelka z wybiegu

Wrażliwość i empatia

Żona prezydenta Dudy dodała, że podczas spotkania w Warszawie rozmawiano też o wyzwaniach, jakie stoją przed rodzinami funkcjonariuszy po powrocie ze służby do domu. – Ważne jest wsparcie środowiska zawodowego i lokalnej społeczności. Ważna jest pomoc długofalowa i pomoc państwa przełożonych i współpracowników. Dziękuję za państwa wrażliwość i empatię. Bardzo często rodzice chorych dzieci podkreślają jak ważna jest pomoc psychiczna i emocjonalna. To ważne być z państwem, abyście nie byli sami z problemami. Ważna jest też pomoc finansowa, dlatego cieszę się, że jest okazja zebrać pieniądze na potrzebny sprzęt. Niech ten koncert zachęci nas do wrzucania do puszki. Bardzo proszę, aby były to duże datki – zaapelowała Agata Duda.

Sonda
Jak oceniasz Agatę Dudę jako Pierwszą Damę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE