Andrzej Duda na domówce u znajomych! [MAMY ZDJĘCIA!]

2021-01-18 5:30 mav
Duda na domówce do 1.30
Autor: PAPARA 24 Duda na domówce do 1.30

Prezydent też człowiek i czasem wyjść na domówkę musi! Andrzej Duda (49 l.) po ciężkim tygodniu pracy wybrał się z żoną do znajomych w Krakowie! Para prezydencka musiała się świetnie bawić, bowiem mieszkanie swoich przyjaciół opuściła po pierwszej w nocy! - To było miłe spotkanie - mówi nam osoba z otoczenia prezydenta Andrzeja Dudy.

To był pracowity piątek w wykonaniu Andrzeja Dudy, a punktem centralnym było spotkanie z ministrem edukacji Przemysławem Czarnkiem (44 l.), z którym prezydent odpowiadał na pytania internautów dotyczących m.in. powrotu dzieci z klas 1–3 do szkół. Nic więc dziwnego, że po tak wyczerpującej dyskusji Andrzej Duda postanowił nieco się odprężyć i wraz z żoną wybrał się do Krakowa. Para prezydencka nie siedziała jednak sama w domu, tylko spotkała się ze znajomymi. A jak widać na naszych zdjęciach, Dudowie świetnie się bawili na domówce, bo opuścili mieszkanie przyjaciół dopiero o godz. 1 w nocy. Andrzej Duda był w tak szampańskim humorze, że zachłysnął aż się wolnością i, wychodząc, zapomniał założyć maseczkę. Co innego pierwsza dama Agata Duda (49 l.)! Małżonka głowy państwa pamiętała o restrykcjach i maseczka na jej twarzy pojawiła się zaraz po wyjściu od znajomych!

NIE PRZEGAP: Wielkie szczęście! Kinga Duda oszaleje z radości! Można gratulować

"Nauczyciele mogą poczekać na szczepienia, bo są inteligentni" - wypalił prof. Horban. Zwalczą wirusa siłą umysłu? Zobacz komentarz Adama Federa
Najnowsze