Artur Zawisza o posłach PiS: SKUR**** traktują dni Wszystkich Świętych jako tzw. długi weekend! Polityk Ruchu Narodowego ostro pojechał

2014-11-09 13:00

Artur Zawisza z Ruchu Narodowego także skomentował zamieszanie z posłami PiS i ich żonami. Żony kilku polityków Prawa i Sprawiedliwości wdały się w awanturę na pokładzie samolotu w drodze do Madrytu . Żony Kamińskiego, Hofmana, Rogackiego i Jackiewicza kłóciły się z jedną ze stewardes, a prawie wszystkie z nich były po alkoholu. Zawisza nie zostawił na posłach i ich żonach suchej nitki! Na Facebooku ostro zareagował na aferę.

Artur Zawisza lubi szokować. Niedawno kłócił się w studiu jednej ze stacji z Rafalalą. Nazwał ją „tym czymś”, później zaczął wykrzykiwać, że to męska dziwka. A gdy transseksualistka oblała go wodą, uciekł i niemal schował się za plecy dziennikarki.

Teraz Zawisza postanowił skomentować aferę jaka wynikła z posłami PiS w roli głównej. Na Facebooku w ostrych słowach napisał: „Skur***syny z Prawa i Sprawiedliwości. Nie chodzi nawet o alkohol i awantury w samolocie, bo to naganne, ale może zdarzyć się i najlepszym. Chodzi o to, że panowie Hofman, Kamiński, Rogacki i Jackiewicz z żonami (choć w przypadku rozwodnika posła Kamińskiego tytuł żony jest na wyrost) traktują dni Wszystkich Świętych oraz Zaduszki jako tzw. długi weekend” czytamy.

Artur Zawisza ostro skomentował zachowanie posłów PiS i ich żon

Dlaczego przeszkadzało mu to, że posłowie wylecieli z kraju? Jest kilka powodów: „Kiedy miliony Polaków czci świętych i wspomina zmarłych, odwiedzając cmentarze i miejsca pamięci narodowej, zapalając znicze na grobach swoich bliskich i bohaterów narodowych, czterech kulturowo wykorzenionych z polskości gówniarzy robi sobie weekendową wycieczkę do Madrytu” wytłumaczył.

A co w tym czasie robili Kamiński, Rogacki, Hofman i Jackiewicz zdaniem Zawiszy: „W tym samym czasie bydło z PiS robiło sobie długi weekend, począwszy od awantur w samolocie. Bo krzyże, cmentarze, znicze i modlitwy są dla frajerów, a jaśniepaństwo z PiS gardzi polskimi frajerami z cmentarzy. Zarówno żywymi, jak i zmarłymi” zakończył groźnie Zawisza. Myślicie, że przesadził, czy nie? Trzeba przyznać, że polityk Ruchu Narodowego na język nie choruje.

Zobacz: Pijane żony posłów PiS zrobiły AWANTURĘ w samolocie i prawie pobiły stewardessę?!

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE