Szydło przewodniczącą Parlamentu Europejskiego? Pawłowicz nie ma wątpliwości

2019-05-27 18:13 MMB
Beata Szydło
Autor: Marek Zieliński/Super Express Beata Szydło

Emocje po wyborach do Parlamentu Europejskiego jeszcze nie opadły, a już rozpoczęły się spekulacje dotyczące zajmowania stanowisk w europarlamencie przez dopiero co wybranych polskich europarlamentarzystów. Największe emocje budzi oczywiście wynik Beaty Szydło. Była premier zdobyła ponad 500 tys. głosów co daje jej jeden z najlepszych wyników w całej Europie. Dobry wynik polityk PIS skomentowała posłanka tej partii Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz zawsze wspiera swoich klubowych kolegów we wszystkich wyborach. Posłanka PiS gorąco dopingowała wszystkich kandydatów PiS w trakcie trwania ostatniej kampanii. Po wygranych wyborach Krystyna Pawłowicz nie spoczęła i zamierza forsować kandydaturę Beaty Szydło na fotel przewodniczącej – b.premier,zdobyła NAJSILNIEJSZY mandat demokrat.wyborów do PE -ok 500 tys głosów- powinna być forsowana przez nas na PRZEWODNICZĄCĄ tego Parlamentu. Ma wprawdzie małe szanse bo to funkcja do polityczn rozdziału – napisała profesor na swoim Twitterze (pisownia oryg.).

Wałęsa przegrał z kretesem! ZOBACZ!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze