Będzie loteria szczepionkowa! Znamy szczegóły. Do wygrania Toyota i milion złotych

2021-06-24 15:51
Michał Dworczyk
Autor: Marcin Smulczyński/SE Michał Dworczyk

Pełnomocnik rządu ds. szczepień przeciwko COVID-19 Michał Dworczyk i prezes Totalizatora Sportowego Olgierd Cieślik, podali szczegóły loterii szczepionkowej. - Loteria rozpoczyna się 1 lipca i będzie trwała do 30 września. Będziemy mieć 3 miesiące, w których będzie można przystąpić do loterii. Uczestnicy muszą być pełnoletni i przejść cały proces zaszczepienia (dwie lub jedna dawka w zależności od rodzaju) - powiedział szef totalizatora.

Od 1 lipca do 30 września odbędą się 104 losowania - codzienne oraz tygodniowe. Wielki finał loterii zaplanowano na 6 października, kiedy to będzie można wygrać dwa razy po milion złotych oraz dwa samochody japońskiej marki Toyota. W efekcie każdy, kto weźmie udział w losowaniu, będzie miał aż 4 szanse na wygraną. 

Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować

Rejestracji na loterię będzie można dokonać na dwa sposoby. Pierwszy sposób to rejestracja poprzez Internetowe Konto Pacjenta. Drugi sposób to telefon na infolinię Narodowego Programu Szczepień. Do wzięcia udziału w loterii konieczne będzie podanie numeru telefonu. Na ten numer pracownik Totalizatora Sportowego zadzwoni by poinformować o ewentualnej wygranej.

Loteria szczepionkowa. Nagrody

W przypadku nagród dziennych, określanych również jako "natychmiastowe" do wygrania będzie 200 zł, które wygra co 500. osoba uczestnicząca w loterii. 500 złotych wygra co 2000 uczestnik loterii. W sumie pula nagród wynosi 14 mln zł.

Nagrody tygodniowe (losowania w każdą środę) to w każdym losowaniu 5 razy po 50 tys. zł oraz 60 hulajnóg elektrycznych.

Z kolei losowanie finałowe, odbędzie się 6 października, a nagrodami w nim będą dwa razy po milion złotych i dwa samochody toyota CH-R.

Nagrody rozlosowywane raz w miesiącu (lipcu, sierpniu i wrześniu) to dwa razy po 100 tys. zł plus dwa samochody toyota corolla.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze