Cejrowski WKURZYŁ się na Dudę! Zarzucił mu coś PRZERAŻAJĄCEGO

2020-06-30 21:08 Paulina Jaworska
Wojciech Cejrowski
Autor: Łukasz Grudniewski

Druga tura wyborów prezydenckich 2020 przed nami. W drugiej turze Polacy będą głosować na dwóch kandydatów: Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego. Tym dwóm ubiegającym się o urząd prezydenta w wyborach 2020 politykom, przyjrzał się Wojciech Cejrowski. Ocenił ich tak ostro, że... lepiej, by tego nie usłyszeli, bo obaj zbledną.

Przed drugą turą wyborów prezydenckich 2020 Wojciech Cejrowski postanowił prześwietlić kandydatów: Dudę i Trzaskowskiego. To oni uzyskali najlepsze wyniki w wyborach prezydenckich. Andrzej Duda otrzymał 43,50 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 30,46 proc. O wygranej mogą zdecydować głosy wyborców, którzy w pierwszej turze poparli np. Szymona Hołownię i Krzysztofa Bosaka, bo ci dwaj zajęli kolejno trzecią i czwartą lokatę. Najnowszy sondaż wskazuje, że większe prawdopodobieństwo na zwycięstwo w drugiej turze ma Trzaskowski NOWY SONDAŻ PREZYDENCKI 2020 PRZED DRUGĄ TURĄ - SPRAWDŹ WYNIKI. Cejrowski w rozmowie w programie Radiowy Przegląd Prasy odniósł się do kandydatów drugiej tury i ostro ich ocenił.

Szczerze mówiąc, ani Duda ani Trzaskowski raczej nie będą zadowoleni z takich słów Cejrowskiego: - Jeden w moim odczuciu jest radykalnie gorszy, co nie znaczy, że drugi jest dobry. Duda mnie ciężko oszukał, a poza tym PiS zadłuża kraj, bo trwa balanga, dostajemy pieniądze... - ocenił gorzko. - Duda jest niedobry, bo mnie oszukał w sprawie aborcji bezczelnie, obiecywali w dwóch poprzednich kampaniach, że to załatwią tę sprawę od ręki, a zamiatają pod dywan - oświadczył Cejrowski. - A Trzaskowski nie, no nie... to jest facet, który kojarzy się ze spuszczaniem ścieków do Wisły. On rury nie rozwalił, ale się podjął roboty prezydenta miasta, więc ma ją naprawić, a nie spuszczać fekalia, ale on jest specjalista od tęczowych fekaliów - przyznał podróżnik. 

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.