Co oznacza osiem gwiazdek: ***** ***?

2020-07-10 20:02
Co oznacza osiem gwiazdek: ***** ***?
Autor: Screen You Tube Taco Hemingway

Co oznacza osiem gwiazdek: ***** ***? Coraz częściej w ostatnich dniach, w kontekście wyborów prezydenckich 2020, można było zauważyć mem, wpisów w mediach społecznościowych, ale i na wiecach wyborczych, osiem gwiazdek. Namalowane, lub wypisane ***** ***, podbijają sieć. Co oznaczają? Odpowiedź może zaskoczyć.

Co oznacza osiem gwiazdek? Osiem gwiazdek to symbol, który zaczął być popularny na finiszu kampanii prezydenckiej 2020. Mówiąc krótko te osiem gwiazdek: ***** ***, to ocenzurowana wersja wulgarnego hasła "J**** PiS", które pojawia się w mediach społecznościowy, ale też na np. plakatach czy koszulkach osób biorących udział w wiecach kandydatów na prezydenta, czy też w czasie manifestacji przeciw obecnemu rządowi. Takie tłumaczenie pojawia się jesli wpiszemy 5 gwiazdek i 3 gwiazdki w Internecie. Ostatnio nawet Andrzej Duda zrobił sobie zdjęcie z osobą, która miała na koszulce namalowane osiem gwiazdek: ***** ***. - Ruch Ośmiu Gwiazd powstał na fundamencie złości - powiedział w rozmowie z portalem natemat.pl  inicjator ruch, który wyjaśnił, że ruch nawiązuje do włoskiego Ruchu Pięciu Gwiazd. Co więcej osiem gwiazd pojawiło się w teledysku do piosenki Taco Hemingwaya pod tytułem "Polskie tango", która ma gorzkie przesłanie na temat kraju. 

Pod zdjęciem chłopaka w koszulce z ośmioma gwiazdkami odezwał się sam Andrzej Duda, który wyjaśnił: - Ja nikomu nie odmawiam zdjęcia. Nigdy się to nie zdarzyło. Pozdrawiam serdecznie! 

Kosmetyki dla kobiet za niewielkie pieniędze! Korzystaj z okazji dostępnych na stronie e glamour kod rabatowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE