Co za SZCZĘŚCIE! Ministrowi urodziła się córeczka

2019-08-14 6:14 CHA
3,5 KG SZCZĘŚCIA MINISTRA
Autor: MAREK ZIELIŃSKI/SUPER EXPRESS MARCIN WARCHOŁ. 3,5 KG SZCZĘŚCIA MINISTRA

Ten dzień wiceminister sprawiedliwości zapamięta na zawsze! 9 sierpnia na świat przyszło trzecie dziecko Marcina Warchoła (39 l.). Mała Klara jest już z rodzicami w domu, a sam polityk nie posiada się z radości.

- Maleństwo jest zdrowe. Córeczka dostała 10 punktów, miała 3,5 kg wagi i 55 cm – mówi nam dumny tata. Dlaczego minister i jego żona wybrali akurat to imię? - 11 sierpnia jest wspomnienie św. Klary, przeglądając w kalendarzu okolice 9 sierpnia, kiedy się urodziła nasza córka, żona stwierdziła, że to jest to, o czym wcześniej myślała. Ja chciałem Zosię, ale żona wygrała – śmieje się Warchoł.

- To już nasze trzecie dziecko, jesteśmy rodziną wielodzietną. Pochodzę z Niska, które ma wyższy wskaźnik demograficzny niż reszta kraju. Idąc w ślad za tym, nie ma wyjścia – ja zresztą też pochodzę z rodziny wielodzietnej, mój tata wychował się w rodzinie wielodzietnej, kultywujemy więc tradycje. Rodzeństwo dobrze przyjęło Klarę. W starszej córce obudziła się mała mama, zaczęła sama z własnej chęci wykonywać różne obowiązki rodzinne - kwituje z uśmiechem.