Jerzy Miller w „Super Raporcie”, Katarzyna Lubnauer w „Sednie Sprawy” – zapraszamy do oglądania

2021-09-27 22:41
YT Super Raport Jerzy Miller - dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene, Sedno Sprawy Katarzyna Lubnauer
Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

Już jutro u Kamili Biedrzyckiej i Jacka Prusinowskiego wyjątkowi goście. W „Expressie Biedrzyckiej” Jerzy Miller, były szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz politolog dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene, z kolei w „Sednie Sprawy” pojawi się Katarzyna Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej.

Jak zwykle nie zabraknie rozmów o najbardziej aktualnych i wzbudzających emocje tematach, tak sytuacja uchodźców próbujących przedostać się do Polski. Jerzy Miller wypowie się o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Jak ocenia obecne działania rządu jak były szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji? Czy podjąłby podobne decyzje? Na te i wiele innych pytań na pewno odpowie na żywo w "Expressie Biedrzyckiej" jutro o 9:00.

Zobacz: Jan Kanthak ujawnia kulisy negocjacji Ziobro - Kaczyński. To będzie rewolucja

Sprawdź naszą galerię, w której ujawniamy budżet Sejmu!

Kamila Biedrzycka porozmawia także z dr hab. Renatą Mieńkowską-Norkiene, politolożką i socjolożką oraz specjalistką w zakresie problematyki integracji europejskiej.

W „Sednie Sprawy” Jacek Prusinowski będzie rozmawiał z Katarzyną Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej, która słynie ze swoich mocnych opinii na temat aktualnej sytuacji politycznej w Polsce.

Sonda
Cenisz działalność Katarzyny Lubnauer?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE