Kabaret okrutnie zakpił z Morawieckiego! Dla opozycji to nagranie jest hitem

2021-09-20 15:15
Mateusz Morawiecki
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki chyba nie przewidział skutków swojej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje chleb. Choć wywiad odbył się jakiś czas temu, wciąż stanowi pożywkę dla wielu osób, w tym kabaretów. Najnowsze nagranie dla opozycji jest prawdziwym hitem!

Mateusz Morawiecki stał się inspiracją dla skeczu Kabaretu na żywo, wyemitowanego w Polsacie, w którym aktorzy sparodiowali teleturniej „Milionerzy”. Uczestnik doszedł do pytania za milion, którym było „Ile kosztuje zwykły bochenek chleba?”. Pojawiły się także cztery warianty odpowiedzi. Uczestnik spanikował i postanowił skorzystać z koła ratunkowego - "telefonu do przyjaciela". Po drugiej stronie miał siedzieć "Mati". Prowadzący zgodnie z prośbą dzwoni do przyjaciela i w tej chwili słychać głos Mateusza Morawieckiego. Uczestnik czyta pytanie i zamiast konkretnej odpowiedzi słyszy wypowiedź, jakiej premier udzielił podczas wywiadu z "Faktem". - Staram się od czasu do czasu robić zakupy, żeby właśnie w sklepie spożywczym zobaczyć, jakie są ceny. Porównuję je do cen w skupie – słyszymy, a potem padają słowa o rolnikach. Uczestnik wścieka się i krzyczy, ze lepiej, gdyby po prostu powiedział: "Nie wiem, nie znam się". Filmik ze skeczem zebrał na Facebooku 13 tysięcy pozytywnych reakcji, a w komentarzach wiele osób chwali kabareciarzy za poczucie humoru.

Zobacz: Andrzej Duda zobaczył Roksanę Węgiel na plaży! Jego reakcja powala

Sonda
Jak oceniasz działalność Mateusza Morawieckiego?
Siostrzenica premiera Morawieckiego w show Polsatu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE