Kaczyński dostał L4 i wrócił do pracy! Pojawił się u niego ważny polityk... MAMY ZDJĘCIA!

2020-01-15 6:00 KS
Jarosław Kaczyński. Chory prezes znowu przyszedł do pracy
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński. Chory prezes znowu przyszedł do pracy

Jarosław Kaczyński (71 l.) nie oszczędza się! Mimo operacji kolana, rehabilitacji i sześciotygodniowego zwolnienia lekarskiego, prezes PiS znów pojawił się w pracy w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej. - Wygląda na to, że Jarosław Kaczyński dochodzi stopniowo do zdrowia, co bardzo mnie cieszy – mówi nam wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski (65 l.) z PiS.

Jak widać, Jarosław Kaczyński nic sobie nie robi z L-4, jakie dostał po wyjściu z otwockiego szpitala. Przypomnijmy – na początku grudnia prezes przeszedł tam operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Szef PiS już w ubiegłym tygodniu pojawił się w siedzibie partii, gdzie spotkał się m.in. z prezesem LOT Rafałem Milczarskim (43 l.). I wygląda na to, że Kaczyński bardzo tęskni za Nowogrodzką, bo wczoraj około południa znów tam przyjechał. Co robił? - Pracował, podpisywał ważne dokumenty, cieszymy się, że prezes wraca powoli do pracy i jest w dobrej formie – opowiada nam ważny polityk PiS.
Na Nowogrodzką do Jarosława Kaczyńskiego zawitał po południu m.in. wicepremier Jarosław Gowin (59 l.). - Jarosław Kaczyński odbywa wiele spotkań roboczych – mówi nam ważny polityk PiS. - Panu prezesowi bardzo zależy na tym, żebyśmy wprowadzali zmiany dobre dla Polski i dlatego pojawia się w pracy. Pan prezes nie jest obłożnie chory, nie może być na ciągłych posiedzeniach, czy komisjach, ale do siedziby PiS może na chwilę przyjechać – powiedział nam wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Najnowsze