Kamil Durczok nagle znika, napisał pożegnanie. Nikt nie wie, co się wydarzyło

2021-07-21 12:26
Tak zmieniał się Kamil Durczok
Autor: Kasia Zaremba/Super Express

Kamil Durczok na swoim Twitterze postanowił pożegnać się z obserwatorami i oznajmić, że znika. Choć w odpowiedziach słyszy "powodzenia", nikt do końca nie wie, co tak naprawdę się wydarzyło? Przerwa od internetu i mediów? Czy skupienie się na swoim życiu prywatnym z dala od show-biznesowego szumu? Możemy tylko spekulować.

Kamil Durczok kilka tygodniu temu usłyszał wyrok dot. jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. Otrzymał wyrok w zawieszeniu, ale od jakiegoś czasu ma większe problemy, ponieważ został oskarżony o fałszerstwo. W 2020 roku usłyszał zarzuty od prokuratury podrobienia weksla i oświadczenia żony, aby móc zakupić dom. Jak informowały media, może mieć problem z uniknięciem kary więzienia, choć nie są to informacje potwierdzone, a jedynie spekulacje. Jak donosił portal O2.pl kilka tygodni temu, Durczok miał zdawać sobie sprawę z tego, co prawdopodobnie na niego czeka. 

Dzisiaj dziennikarz na swoim Twitterze dodał tajemniczy wpis, mówiąc, że znika na jakiś czas, ale wróci. Znaczący może być tu hashtag - nowy ja. Czyżby jakieś zmiany? Terapia? Nowy etap w życiu?

- Dzień dobry Uśmiechnięta twarz ze śmiejącymi się oczami Znikam z tt na jakiś czas. Ale wrócę. Trzymajcie kciuki - pisał Kamil Durczok.

Kamil Durczok stanął przed sądem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE