Kłótnia liderów opozycji! Czarzasty i Budka skoczyli sobie do oczu

Borys Budka, Włodzimierz Czarzasty. Kłótnia na Twitterze
Autor: SUPER EXPRESS Włodzimierz Czarzasty

To prawdziwa polityczna wojna na Twitterze! Włodzimierz Czarzasty (60 l.) z Lewicy i Borys Budka (42 l., PO) ostro starli się w mediach społecznościowych. Zaczęło się od wylewania żalów o wybory prezydenckie, potem przeszło do drwin, a na końcu banów na Twitterze. Aż emocje opadły i obaj politycy zaczęli tonować nastroje.

To prawdziwa polityczna wojna na Twitterze! Włodzimierz Czarzasty (60 l.) z Lewicy i Borys Budka (42 l., PO) ostro starli się w mediach społecznościowych.


Poszło o powyborczą krytykę Platformy przez Czarzastego, który w Radiu ZET mówił, że PO „przegrała szóste wybory z rzędu”. Budka w odpowiedzi uderzył w Lewicę i fatalny wynik (2,22 proc.) jej kandydata – Roberta Biedronia (44 l.). Wtedy Czarzasty ruszył do kontry na Twitterze. „Wróg jest gdzie indziej, Borysie. PiS to taka partia, z którą powinieneś walczyć. Nie z Lewicą. Ucz się od Rafała, jak nie być aroganckim (...)” - napisał przewodniczący SLD.

Na to odpowiedział Budka. „Włodku, podobno napisałeś coś do mnie, ale nie mogę przeczytać, bo chyba omyłkowo mnie zablokowałeś” – odpisał Budka. I faktycznie, lider SLD zablokował Budkę na Twitterze. Ale teraz obaj tonują nastroje. - Wojny w opozycji nie mają sensu. Nie ma wrogów po stronie opozycji, czasem warto wypić kubeł zimnej wody. Jeśli są jakieś niesnaski, to siadamy w Senacie i rozmawiamy – powiedział Budka. Czarzasty zaś skomentował „SE”, że „zablokował pana Budkę już 3 miesiące temu”. Na pytanie czy nie wpłynie to na relacje w opozycji odparł, by nie łączyć jego osobistego stosunku do lidera partii z kontaktami partyjnymi.

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: PiS przejmie media w stylu Putina
Najnowsze
KOMENTARZE