Kurski wróci na fotel prezesa TVP?! Ważne słowa jego przyjaciela! [TYLKO U NAS]

2020-05-04 6:02
Maciej Łopiński i Jacek Kurski
Autor: Newspix

Czy będzie wielki powrót doradcy TVP Jacka Kurskiego (54 l.) na fotel prezesa Telewizji Polskiej? - Jeśli Jacek wystartuje, będzie bardzo dobrym kandydatem, a jeśli wygra, będzie świetnym prezesem telewizji – mówi w rozmowie z nami p.o. prezesa TVP Maciej Łopiński (73 l.).

Po tym, jak w marcu Jacek Kurski został odwołany przez Radę Mediów Narodowych z fotela prezesa TVP, p.o. prezesa został Maciej Łopiński. Kurski nie odszedł jednak z telewizji i został doradcą zarządu TVP. Tymczasem wybory nowego prezesa mają się odbyć tuż po wyborach prezydenckich. Czy Łopiński będzie startował? - Moje oddelegowanie jest czasowe i jestem p.o. prezesa. Jeśli Rada Mediów Narodowych ogłosi konkurs na stanowisko prezesa, a pewnie tak będzie, to ja w nim nie wystartuję – zapowiada w rozmowie z nami Maciej Łopiński. A kogo widziałby na fotelu prezesa TVP? Najpewniej Jacka Kurskiego, o którym ma bardzo dobre zdanie! - Jacek kierował skutecznie telewizją, jego prezesurę oceniam dobrze. Jest bardzo silną osobowością i budzi też w związku z tym silne emocje. Znam go od wielu lat. Przyjaźnimy się, a poznałem go jako młodego, dzielnego ucznia „Topolówki”, czyli jednego z liceów w Gdańsku – zaznacza Łopiński, który uważa, że Kurski byłby dobrym prezesem telewizji. - Jeśli Jacek Kurski zdecyduje się na start w konkursie na prezesa TVP i wystartuje, to będzie miał duże szanse na wygraną. Będzie bardzo dobrym kandydatem i prezesem również będzie dobrym, tak jak zresztą był świetnym prezesem TVP jeszcze do niedawna – kwituje Maciej Łopiński.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj 

Politycy od Kuchni: Janusz Korwin-Mikke
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE