Lech Wałęsa na luksusowym jachcie. Fotografuje się z pięknymi kobietami, nie ma przy nim żony

2020-02-14 10:26 CHA
Lech Wałęsa
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lech Wałęsa

To jest życie jak w Madrycie. A raczej jak w… Miami! W tym słynnym mieście, położonym w amerykańskim stanie Floryda od kilku dni przebywa Lech Wałęsa. Na miejscu spaceruje pięknymi, piaszczystymi plażami i oczywiście odbywa rozmaite spotkania. Jedno z nich odbyło się na jachcie. Czy żona byłego prezydenta – Danuta nie będzie zazdrosna? Na łodzi bowiem przebywały piękne kobiety, z którymi Wałęsa ochoczo się fotografował.

Słońce, plaże i temperatury, o jakich aktualnie w Polsce możemy jedynie pomarzyć. Lech Wałęsa to dopiero ma szczęście! Były prezydent przy okazji swojej wizyty w Stanach Zjednoczonych odwiedził wystawę łodzi „Boat Show Miami”.

Tam został zaproszony na pokład jachtu, który wyprodukowany został na terenie gdańskiej stoczni. Zachwycony eks polityk chętnie chwalił się w sieci fotkami z imprezy. Nie zabrakło na niej pięknych dam, które najwidoczniej domagały się wspólnych zdjęć. Mimo że są Walentynki, zabrakło przy nim żony. Ciekawe, czy pani Danuta poczuje ukucie zazdrości, gdy zobaczy te zdjęcia!

ZOBACZ TEŻ: Wałęsa pokazał jak mieszka. Luksusowe wnętrza: wielkie łoże, elegancka łazienka [ZDJĘCIA]

Najnowsze
KOMENTARZE