Wyszły na jaw nieznane fakty o Marii Kaczyńskiej. Nie zgadniesz, od kogo!

2021-03-04 15:10 OSC
Taka naprawdę była Maria Kaczyńska
Autor: SUPER EXPRESS Taka naprawdę była Maria Kaczyńska

Maria Kaczyńska zapisała się w pamięci wielu Polaków jako najlepsza pierwsza dama. Ceniono ją za pogodę ducha i skromność, a jednocześnie ogromny profesjonalizm. Jej postawa sprawiała, że wiele kobiet widziało w niej swoje odbicie. Ostatnio wyszły na jaw nieznane fakty z życia żony Lecha Kaczyńskiego. Można się mocno zdziwić.

Maria Kaczyńska była osobą niezwykle wykształconą, znała aż 4 języki. Zawsze jednak skupiała się przede wszystkim na rodzinie i wychowywaniu jedynej córki, Marty. Sama z domu wyniosła bardzo cenne wartości – skromność i pogodę ducha.

Pierwsza dama była również zaangażowana w pomoc innym. Miała pod swoim patronatem wiele akcji dobroczynnych i robiła, co mogła, by pomóc potrzebującym.

Nie przegap: Córka Kaczyńskiej ujawniła prawdę o rodzinie. To naprawdę dziwi!

- Nie tracę wrażliwości na ludzkie sprawy, ale nie wszędzie mogę dotrzeć i nie wszystkim pomóc. Chciałabym, żeby w Polsce zniknęły domy dziecka, żeby Polki dbały o swoje zdrowie – mówiła.

Za to pokochali ją Polacy i taką ją zapamiętali. Kiedy wydawało się, że już nic na jej temat nie może zaskoczyć, Monika Jaruzelska postanowiła zdradzić nieznane fakty z życia Marii Kaczyńskiej. Wspomniała sytuację z 2005 roku, gdy ona, jak i żony ówczesnych kandydatów na prezydenta, gościły w studiu TVN.

- Zbliżały się wybory i do programu zaproszono żony kandydatów na urząd prezydenta. Gdy one szykowały się do występu, ja mówiłam przed kamerą o stylu Pierwszych Dam z całego świata – przytacza jej słowa „Dobry tydzień”.

Gdy żony kandydatów miały się przenieść do studia, Monika Jaruzelska nagle usłyszała pochwałę od Marii Kaczyńskiej. Miała jej powiedzieć „Bardzo dobrze, bardzo dobrze!”.

- Maria Kaczyńska była jedyną osobą, która do mnie podeszła. Chwyciła mnie obiema rękami za dłoń, potrząsnęła nią i pochwaliła. To był taki naturalny i ciepły gest. Miałam poczucie, że tylko ona w tej sytuacji zachowała się jak pierwsza dama – wyznała.

Żona Lecha Kaczyńskiego zrobiła wówczas na córce generała ogromne wrażenie i zaskarbiła sobie jej sympatię. Mało kto wiedział, że taka sytuacja miała miejsce. Dla wielu ujawniony fakt może być zaskakujący – jak widać Maria Kaczyńska zawsze była uprzejmą, ciepłą kobietą, nawet poza kamerami.

- Była dowodem na to, iż można różnić się poglądami, ale przede wszystkim jest się człowiekiem – powiedziała.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze