Marianna Schreiber na dziwnym zdjęciu z mężem w czerni i bieli. Co się stało?: "On nawet nie patrzy na ciebie"

2021-09-20 18:14
Marianna Schreiber
Autor: Instagram.com/marysiaschreiber Marianna Schreiber

Marianna Schreiber opublikowała zastanawiającą fotografię z melancholijnym podpisem. Na czarnobiałym zdjęciu pozuje z mężem, który wygląda na nieco skrępowanego. Nie wygląda, jakby lubił pozować do zdjęć i zauważyli to zresztą internauci. Czy to było właśnie powodem do ograniczenia możliwości dodawania komentarzy pod postem? Można tylko domniemać, że tak.

Podpis pod najnowszym zdjęciem Marianny Schreiber, choć wydaje się enigmatyczny, okazuje się tłumaczeniem przez tłumacza internetowego tekstu piosenki Dua Lipy - Stay. "…Nie jestem pewien, co o tym sądzić. Coś w sposobie, w jaki się poruszasz. Sprawia, że mam wrażenie, iż nie mógłbym bez ciebie żyć. Kompletnie mnie to pochłania. Chcę, byś została. Och, powód, dla którego wciąż się trzymam. Och, bo potrzebuję, by ta pustka zniknęła •Zabawne, że to ty jesteś rozbity. Ale to ja jedyna potrzebowałam ratunku" - podpisano zdjęcie. Choć minister rządu Mateusza Morawieckiego ma doświadczenie w publicznych wystąpieniach, to niekoniecznie swobodnie czuje się przed obiektywem aparatu, co zauważyli użytkownicy Instagrama. Niestety komentarze do zdjęcia nie są zbyt pozytywne. Internauci np. sugerują, że polityk nawet nie patrzy na swoją ukochaną. Prawdopodobnie to trema przed zdjęciami, a nie jakikolwiek sygnał, że w ich związku źle się dzieje. Jednak komentujący są bezlitośni i piszą szczerze, co myślą. 

- Czyli rozumiesz, że z męża robisz głupca, a on biedny nie ma o tym pojęcia? - napisała jedna z internautek.

- On nawet nie patrzy na ciebie...gdzie tu miłość....? Biedny ma już dosyć twoich wyskoków głupiej nastolatki...on potrzebuje dojrzałej, stabilnej kobiety.... - napisał inny użytkownik Instagrama.

- Widać jeszcze opół męskiej materii ale , widać że męska materia szaleje za swoimi dziewczynami 🤣😂 . Teraz tylko spokojnie od trzęsienia ziemi i do przodu. A damska materia też spokojnie od tornada i do przodu. Czekamy na następny małżeński sukces . Właśnie teraz męska materia powinna być tarczą , wsparciem - dodał ktoś inny pod zdjęciem.

Sonda
Czy Marianna Schreiber nadaje się na modelkę?
Sedno Sprawy - Łukasz Schreiber
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE