Ojciec Rydzyk ostro. Mówi o satanizmie!

2020-10-31 5:29 ełem
Tadeusz Rydzyk
Autor: SUPER EXPRESS Tadeusz Rydzyk

Przez Polskę przewalają się olbrzymie protesty w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego ustawę aborcyjną. Do tych wydarzeń odniósł się także o. Tadeusz Rydzyk (75 l.). Dyrektor Radia Maryja, mówiąc o demonstracjach i protestach, określił je jako „satanistyczne”.

W toruńskim Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II przez dziewięć dni będą odbywać się msze mające wynagrodzić Panu Bogu i Maryi protesty przeciwników zaostrzenia prawa aborcyjnego. Pierwsza z mszy odbyła się w czwartek. Do modlitwy zachęca o. Tadeusz Rydzyk w mocno niecodzienny sposób – mówiąc o „satanistycznych” działaniach.

– W związku z ostatnimi wstrząsającymi, tragicznymi wydarzeniami w naszej ojczyźnie, bluźnierstwami, satanistyczną agresją, obrażaniem Pana Boga, Matki Najświętszej, dewastacją świątyń, przerywaniem w sposób satanistyczny mszy świętych zapraszamy ludzi dobrej woli do podjęcia aktów wynagrodzenia Panu Bogu i Matce Najświętszej za te grzechy – zapowiedział dyrektor Radia Maryja.

Redemptorysta stwierdził również, że obecne protesty są efektem... braku lustracji na uczelniach! – W czasie przemian – w czasie odchodzenia od komunizmu i marksizmu – do szkół wchodziło wielu ludzi ze służb, które umacniały tę ideologię – stwierdził Rydzyk. 

Tak wygląda strajk kobiet w Warszawie
Najnowsze
KOMENTARZE