Ojciec prezydenta ostro recenzuje partię Roberta Biedronia! „Wiosna” to powrót do Sodomy

2019-06-04 14:00 DP
 JAN TADEUSZ DUDA
Autor: Tomasz Jagodziński JAN TADEUSZ DUDA

Prof. Jan Tadeusz Duda (70 l.) to zwolennik tradycji i konserwatywnych wartości. Dlatego kiedy usłyszał, że na scenę polityczną wkracza Wiosna Roberta Biedronia (43 l.) i jego partnera Krzysztofa Śmiszka (40 l.), nie krył oburzenia. - To powrót do społeczeństwa Sodomy, filozofii życia społecznego, gdzie nie ma zasad – mówi nam o partii Biedronia ojciec prezydenta RP.

W eurowyborach głosował na Beatę Szydło (56 l.) w Krakowie. Była premier zdobyła ponad pół miliona głosów, a prof. Jan Tadeusz Duda nie kryje z tego powodu zadowolenia. - Beata Szydło była świetnym premierem, a teraz będzie godnie reprezentować Polskę w europarlamencie i zabiegać o polskie interesy – mówi nam ojciec prezydenta, który mocno kibicuje PiS. A jako zwolennikowi tradycji i katolickich wartości, nie podobają mu się niektóre partie z opozycji, jak Wiosna Biedronia.

- To jest opcja wsteczna, to powrót do społeczeństwa Sodomy, czyli takiej filozofii życia społecznego gdzie nie ma zasad, nie ma hierarchii wartości, nikt nie ma w takim społeczeństwie żadnych zobowiązań. A pan Biedroń nie ma nic wspólnego z nowoczesnością – podsumowuje prof. Jan T. Duda.

Najnowsze