Ola Kwaśniewska jak Melania Trump? Musicie zobaczyć to zdjęcie

2021-05-06 9:36 zpl
Aleksandra Kwaśniewska
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska po raz kolejny zachwyca! Tym razem córka byłego prezydenta pokazała bardzo tajemnicze zdjęcie, a w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ola Kwaśniewska na swoim koncie na Instagramie bardzo chętnie pokazuje swoje wdzięki i nie inaczej było tym razem. Zobaczcie najnowsze zdjęcie Oli Kwaśniewskiej.

Ola Kwaśniewska tym razem pokazała bardzo tajemnicze zdjęcie. Na jej koncie na Instagramie możemy zobaczyć fotografię córki byłego prezydenta na którym zapozowała z mocnym makijażem. Internauci rozpływają się w zachwytach, pojawiły się również niecodzienne porównania. - Trochę taka Lopezka, trochę Melania Trump. - Ktoś mi powie, jak malować 🖌(jak na zdjęciu) kreską tam w kąciku, żeby po 3 minutach nie spływała? - Matulu... Tyś Kobieto ładniejsza 100 razy niż Twój najprzystojniejszy na świecie mąż - czytamy w komentarzach. A Wy jak oceniacie? Dajcie znać pod tekstem. Swoje najnowsze zdjęcie Ola Kwaśniewska okrasiła jak zwykle ciekawymi hashtagami: #dawnotemu #gdysięczesałam #malowałam #wychodziłamzdomu#awłosyskręcałymisięwgustownyszalik. Najnowsze zdjęcie Oli Kwaśniewskiej można zobaczyć poniżej. O co nim sądzicie? Dajcie znać w komentarzu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze