Piękna prezenterka UPOKORZYŁA Macierewicza PARÓWKAMI. Wstydliwa sprawa z przeszłości

2019-06-17 8:11 LIKP
Pupil Macierewicza Wyciągnął z wojska miliony zlotych
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Pupil Macierewicza Wyciągnął z wojska miliony zlotych

Te słowa Antoni Macierewicz długo popamięta. Były minister obrony narodowej od wielu lat kojarzony głównie jest z próbami wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Ostatnio jednak coraz częściej dystansują się od niego nawet politycy Prawa i Sprawiedliwości. jakby tego było mało, Macierewicz właśnie został upokorzony przez piękną polską prezenterkę i dziennikarkę. Wypominała mu pewną wstydliwą sprawę z przeszłości.

Zaczęło się od ataku Antoniego Macierewicza na generała Mirosława Różańskiego. "Wciąż nie nauczył się czym jest A2/AD, nie chciał bazy USA, wojsk OT, przesunięcia sił na wschód, ale zmyślać umie! Tymczasem to SPO z 2017, wprowadzone ówczesnym zarządzeniem MON, zakładało zakup F-35" - stwierdził na Twitterze były minister obrony narodowej. Wcześniej w TVN24 generał powiedział, że Polski nie stać na zakupy samolotów F-35 od Stanów Zjednoczonych. Były Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych utrzymywał też, że dwa lata temu ówczesny szef Macierewicz także nie popierał tej inwestycji. Wpis wiceprezesa PiS rozsierdził Hannę Lis. Piękna prezenterka przywaliła z grubej rury.

CZYTAJ TEŻ: Macierewicz jak to usłyszał, pognał do Rydzyka! Szykuje się gruba afera na wschodzie

Żona Tomasza Lisa wypomniała Macierewiczowi nawet słynny eksperyment z parówkami, który do dziś jest przedmiotem kpin przeciwników byłego szefa MON. "Ekspert od wybuchających puszek i parówek, smoleński konfabulant (za miliony z pieniędzy podatników), promotor Misiewicza (odwiedza go chociaż w tym Tarnowie?), donoszący w 68’ na kolegów opozycjonistów, oto prawdziwa twarz PiS. Nie zapominajmy o tym" - apelowała Hanna Lis.

Najnowsze