Ryszard Terlecki pomimo szczepień złapał Covid-19. Teraz zdradził, jak przeszedł chorobę

2021-11-30 9:42
Ryszard Terlecki
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Ryszard Terlecki

Niedawno u Ryszarda Terleckiego wykryto zakażenie koronawirusem. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, jak przechodził Covid-19 i czy było mu ciężko. - Usiłowałem wykryć u siebie jakieś objawy, ale były bardzo skromne - mówił w rozmowie z Interią. Warto wspomnieć, że uprzednio polityk przeszedł dwie dawki szczepienia.

Koronawirusa wykryto u polityka 16 listopada. - Poszedłem na test, bo sprawdzano pracowników Sejmu i członków prezydium. Zrobiłem to rutynowo, chociaż byłem przekonany, że nic mi nie jest - mówił Terlecki- Nie odczuwałem żadnych objawów. Test wykazał wynik dodatni, więc pojawił się problem izolacji i oddzielenia mnie od reszty Sejmu - kontynuował. Ze względu na wiek Terleckiego, można podejrzewać było nasilonych objawów zakażenia. Nic bardziej mylnego. - Usiłowałem wykryć u siebie jakieś objawy, ale były bardzo skromne. Można się upierać, że miałem kaszel, jednak to mi się czasem zdarza - przekazał polityk. - Odpukać, na razie wyszedłem z COVID-19 obronną ręką. Czasem po przejściu choroby pojawiają się jakieś komplikacje, ale na razie nic takiego nie zauważyłem - opowiadał. Po dziesięciu dniach izolacji wrócił do czynnej polityki, a w czasie kwarantanny zajmował się bieżącymi sprawami zdalnie.  - Przez telefon nie można zarazić, dlatego właśnie w ten sposób funkcjonowałem. Szczególnie intensywnie było w ostatnich dniach - mówił.

Poniżej galeria zdjęć: Tak maseczkę w Sejmie nosił Ryszard Terlecki. Teraz ma koronawirusa

Sonda
Jak oceniasz pracę Ryszarda Terleckiego?
Sedno Sprawy - Ryszard Terlecki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE