Szydło vs. Broniarz. Zobacz racje obu stron [WIDEO]

2019-03-28 15:57
Premier Szydło z wizytą w Super Expressie
Autor: Paweł Dabrowski / Super Express

Spór rządu z nauczycielami nie słabnie. Mamy dwa obozy i wygląda na to, że do porozumienia między nimi droga jest bardzo daleka. Liderem jednego jest szef Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz, w drugim - rządowym - główną twarzą stała się ostatnio Beata Szydło, która gościła w redakcji Super Expressu i powiedziała nam o trudnych negocjacjach z nauczycielami.

Strajk nauczycieli coraz bliżej! Sławomir Broniarz powiedział, że "walka o płace to jest czubek góry lodowej". - Zdaje sobie sprawę z tych perturbacji, które w wielu wypadkach nastąpią, ale z drugiej strony myśmy te informacje przekazali dokładnie 4 marca - podkreślił przewodniczący ZNP.  - Trudno się negocjuje, kiedy z drugiej strony jest jedna przesłanka - tysiąc złotych i na tym rozmowy mają się zakończyć - skontrowała Beata Szydło.

ZOBACZCIE W MATERIALE WIDEO, CO JESZCZE POWIEDZIELI SZYDŁO I BRONIARZ

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wizyty wicepremier w naszej redakcji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE