TAJEMNICZA żona Cejrowskiego? Mało kto wie o tej historii

2020-08-06 14:37 Jot
Wojciech Cejrowski
Autor: MARIUSZ GACZYŃSKI

Wojciech Cejrowski jest znany od lat. Karierę zaczął w latach 90. w radiu, później pojawił się w telewizji i został gwiazdą. Jego programu i książki podróżnicze są hitami. jednak o ile wszyscy doskonale znają jego poglądy, to mało kto wie coś więcej o jego życiu prywatnym. Tak jak np. o tym, czy jest żonaty czy też nie. Co o tym wiadomo?

Wojciech Cejrowski jest znany od lat. Zaczynał jako radiowiec, a w latach 90. jeszcze większą rozpoznawalność zyskał dzięki programowi telewizyjnemu "WC kwadrans", w którym odnosił się do spraw społeczno-politycznych i to w dość mocny, nieraz kontrowersyjny sposób. Jest też znanym autorem książek podróżniczych, każda kolejna bije rekordy popularności. O ile wiele wiemy o jego karierze i poglądach, to o życiu prywatny już nie. Wiadomo co prawda, że był w związku z dziennikarką i podróżniczką Beatą Pawlikowską. Chociaż wiele ich różniło, to przez kilka ładnych lat tworzyli związek. 

ZOBACZ: Cejrowski prosi o modlitwę! Dlaczego? Co się z nim dzieje?

W jednym z wywiadów w magazynie "Viva" Pawlikowska opowiadała o tej nieco dziwnej relacji z Cejrowski i o "małżeństwie": - To był dziwny ślub. Zawarty w kościele, ale nie przekazany dalej do urzędu stanu cywilnego. To znaczy, że oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, a ślub został po prostu anulowany przez sąd biskupi. Dobrze, że tak się stało. To nie był dobry związek.

Tak najwyraźniej było, bo w jedynej wypowiedzi podróżnika na ten temat można znaleźć zawikłane, ale właściwie logiczne zdanie. Głos w tej sprawie publicysta zabrał tylko raz, gdy w 2010 plotkowano, że się ożenił: - Żyję w zgodzie z nauczaniem Kościoła Katolickiego. Na każdej Mszy przystępuję do Komunii Świętej. Nie jest prawdą, że ożeniłem się po raz drugi. Nie jest prawdą, że mam za sobą rozwód. Nigdy nie komentowałem i nie będę omawiał publicznie mojego życia prywatnego - cytował plotek.pl. Sama Pawlikowska też wspominała, że rozwodu nie było.

Czy Cejrowski ma żonę?

Plotki o ślubie podróżnika pojawiły się w 2010. Podawano, że chodzi o znaną wówczas działaczkę społeczną i katolicką, broniąca życia dzieci nienarodzonych. Ostatnio w magazynie "Press", gdzie została przedstawiona sylwetka Cejrowskiego napisano tak: - "W 2010 roku 46-letni Wojciech Cejrowski ożenił się po raz drugi z 28-letnią działaczką katolicką Joanną Najfeld". Sami wspomniani bohaterowie pogłosek, nigdy nie potwierdzali żadnych plotek o ślubie. Natomiast, co ciekawe Cejrowski nosi na ręku obrączkę, ale być może to tylko przypadek.

Najnowsze